ДЕТОКС

  • 786
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 597
След като много успешно си върнах всички свалени с толкова усилие килца,хапвайки всичко забранено за дебеланки като мен,сега съм решила да направя една ДЕТОКС  диетка. Не е нещо ново- плодове,зеленчуци, натурални сок4ета прясно изцедени,много вода,билкови чай4ета.,повечко движение,според времето и възможностите ми.Направо се чувствам задръстена и затлачена от храните ,с които върнах килограмите пак...Иска ли някоя нуждаеща се мама да се присъедини с някакъв нейн вариант на Детокс диетка,да се поиз4истим колективно????Аз започвам от днес....

# 1
  • Мнения: 2 959
...сега съм решила да направя една ДЕТОКС  диетка. ...
Пинки, това е страхотно решение, да помогнеш на организма си да се освободи от всички натрупани шлаки и не на последно място излишни кг. Успех Ти желая по пътя към здравото и хубаво тяло и произлизащото от това по- високо самочувствие! Hug На какви плодове ще разчиташ, наблегни на "универсалните" ябълките- страхотни са, а и по един банан за закуска ще се отрази страхотно на стомашно чревният тракт, а и ще Те зареди с енергия за деня?! Отново успех Ти желая! Hug

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз правя такъв ден всяка седмица, а от известно време гледам да е съобразен с лунния календар.  Peace
Според мен това е по-добър вариант от дълго гладуване. Особено, ако спортуваш и хапваш умерено през другите дни.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт