имаме голям проблем

  • 934
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте! Синът ми е на 8 години, а се изпуска по голяма нужда.Казва че не се усеща когато му се доходи до тоалетна,а докато се усети и стигне до тоалетната вече е свършил работата.Това започна отдавна, но смятах че с времето ще отшуми, но не стана.Вече и той започна да се притеснява.Имал ли е някой такъв проблем? На какво може да се дължи това?
Благодаря!!!

# 1
  • Мнения: 5 622
 Енуреза се казва това изпускане(по малка нужда) . Трябва да го види лекар. Медицината вече е напреднала и има някакво решение на проблема, до колкото знам. А Енуреза ноктурна има ли? (нощно напикаване)?

Последна редакция: вт, 22 авг 2006, 14:22 от БУБА

# 2
не няма нощно напикаване.Само през деня се изпуска по голяма нужда.А как се лекува това?

# 3
  • Мнения: 5 622
По голяма нужда ли? Аз помислих, че става дума за малка нужда. Нямам идея за голямата нужда как стоят нещата. Явно самият сфинктер не е съвсем добре, но защо е така, нямам идея  Thinking Определено трябва да го види лекар! Отиди при Джи пи-то и и кажи за ставащото. Нека тя да те посъветва при какъв специалист е най-добре да се отиде, но най-вероятно нещата са комплексни и ще трябва да го видят повече от един, двама лекари.

Стискам палци  Peace

# 4
Ходихме.Правихме всички видове изследвания.Сега в началото на септември ни праща на хирург,на ЕЕГ и на незнам си какво друго.Много съм притеснена какво може да е това

Общи условия

Активация на акаунт