какво храните дечицата, до като сте на почивка?

  • 774
  • 6
  •   1
Отговори
Тъй като в петък ще тръгваме на планина, се замислих каква храна да взема, дали може да му поръчвам нещо от ресторанта на хотела  newsm78 Вие как се справяхте? И изобщо стоеше ли мирно детенце докато например вие с таткото похапвахте  Grinning?

# 1
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
Зависи какво яде детето. Аз бях купила няколко пюрета за обяд и каша за следобяд, ядеше и от обедното меню (манджи) в кръчмичките, където сядахме. Носех си термо-кана за водата за попарата. Купувахме си киселото мляко, бисквитите, кроасаните и плодовете от там. Не съм имала проблеми с яденето.

# 2
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
Супи, картофено пюре със сирене, бъркани яйца със сирене.....Ако не яде всичко по-добре си вземете готови пюрета. За закуска си носим от готовите каши, кроасани, бисквити/ако има от къде купуваме кис.мляко/.

# 3
скоро ходихме на море и детето се хранеше с нас по ресторантите - супички нещо готвено а най-често хапваше месо- тя го обожава

# 4
  • Мнения: 5 593
Заваси колко голямо е детето. Митака го водим за трета поредна година на море. Храним го на стол или на ресторант-готвени неща или риба на скара, месце.

# 5
  • Мнения: 3 042
Много голямо значение има с каква храна е свикнало детенцето. Тази година като бяхме на море мислех, че малкият ще хапва храната от ресторанта /която беше много вкусна/, но той не я хареса и си хапваше само готови пюрета, каши и други храни, с който е свикнал. Е, кюфтета и пържоли ядеше, но то не може само това да се яде.

Ако детенцето не е свикнало с вкуса на общата храна по-добре си носи за всеки случай нещо готово.

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Моята беше точно на година и месец, когато ходихме на море. Ядеше от нашата храна- различни тестени закуски сутрин, на обяд супа, салата и плодове, следобед плодове и плодови пюрета ( купени предварително),  вечер- мляко. Никак не сме се затруднили в изхранването й по време на почивката  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт