Каква сокоизтисквачка да купя?

  • 1 484
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 468
Искам да си купя качествена сокоизтисквачка, дайте предложения. Вече 2 се счупиха /за 3 години/...

# 1
  • Мнения: 4 428
На мен ми подариха Филипс Комфорт и въобще не съм доволна  Naughty Върши работа, но не става за сокове за бебе. Но за по-голями деца не е проблем. Прави сока, като фрешовете от портокал, с парченца плод. Освен това ми твябват поне 2 плода, за да направя сок от 40-50мл, защото в началото пуска много пяна и пуска "сока" почти на пюре. Освен това се почиства супер трудно, защото има всевъзможни ъгълчета и улейчета, които и с честа за зъби не можеш да почистеш. Има и само една степен на скоростта, която междо дугото не я знам, защото никъде не пише нито мощност на това чудо нито обороти в минута. Абе въобще пълен боклук за 100лв #Cussing out

Сега ползвам сокоизтисквачката, с която ни е гледала майка ми и съм супер доволна. Прави страхотен сок почти без пяна, без едри парченца вътре и се почиства дори без разни четки и т.н. - само с гъба Grinning

# 2
  • Мнения: 731
От дълги години имам сокоизтисквачка Moulinex. Работи безотказно. Много съм доволна. Само ножът съм сменяла досега.

Общи условия

Активация на акаунт