мнението ви за чиполино прима

  • 605
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 992
мами , моито имате такива колички кажете леки ли са тежки ли са, здрави ли са или не, как возят , ако някоя мама е ползвала такава зимата да каже как е било. Много ми харесва като модел, но все ми се ще да не е поредната количка която ще ползван 3-4 месеца и ще се счупи. А за съжаление нямаме възможности за по скъпа и принципно по качествена количка
Е ще се радвам на всички които споделите мнението си  Hug

# 1
  • Мнения: 992
никой ли няма такава количка  Rolling Eyes

# 2
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
А на каква цена е Примата ? Иначе теглото й е: 10.50 kg. /така пише в сайта на Чиполино/

# 3
# 4
  • BG
  • Мнения: 1 900
ние имаме тази количка и много е удобна,става и за лигнало положение,има голям кош за багаж.Аз много исках такъв кош,защото предната ни беше с много малък,всико си нося в него.лесно се управлява,може и да не се въртят гумите,и с тези колани през раменете е супер. Peace

# 5
  • Мнения: 2 171
Аз си купих такава количка и съм много доволна. Страшно е удобна на бебо, спи си в нея с удоволствие, вози меко, защото гумите са й сравнително големи за лятна количка и има амортисьори. Мисля, че няма да има проблем да се ползва и зимата, защото е доста защитена и ако е по-малко бебето с едно чувалче на крачетата няма да има никакъв проблем. Продават я с 6 мес. гаранция, но за съжаление не мога да ти кажа колко е здрава, защото я ползвам от около 1.5 мес.

# 6
  • Мнения: 695
аз имам такава количка ,купих я за 135 лв. много съм доволна от нея.сравнително лека е ,има голям багажник,лесно се сгъва,има амортисьори,и почети пълно легнало положение.нямам обаче наблюдения как е количката през зимния сезон,защото ние я купихме май месец Peace

# 7
  • Мнения: 992
благодаря ви момичета, ще си купа такава количка, а само да ви питам как се сгъва тип чадър или надолу пада

# 8
  • Мнения: 695
има копче на дръжката което натискаш превърташ дръжката леко напред и тя пада на доло.можеш да я сгънеш и с една ръка Peace

Общи условия

Активация на акаунт