има ли някой работещ или работил на "Лукойл" бензиностанция-събирам мнения!

  • 12 587
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 195
Имам предложение да започна там работа, примамливо е защото е близо до нас, ще имам свободно време за детенце достатъчно и заплатата е горе - долу сносна, но по техни думи, искам да знам как е в действителност, така че, ако има някой с опит от бензиностанциите им или друго инфо - ще съм благодарна да го сподели  bouquet

Последна редакция: вт, 22 авг 2006, 22:15 от Moon Walk

# 1
  • София
  • Мнения: 2 437
Имам познат, който работеше там на колонките. Ти какво точно ще работиш?
Мисля, че проблемът при него беше с колегите...интриги, натопяваха го, прецакваха го със смените и отпуската, и т.н. Човека напусна и започна нова работа, но не бензиностанция

# 2
  • Мнения: 4 195
Имам познат, който работеше там на колонките. Ти какво точно ще работиш?
Мисля, че проблемът при него беше с колегите...интриги, натопяваха го, прецакваха го със смените и отпуската, и т.н. Човека напусна и започна нова работа, но не бензиностанция
в началото и аз на тях, после вътре, после - има развитие, малко с връзки го уреждаме, за това, в смисъл - сигурна съм че се търпи развитие там, не толкова че съм протеже на някой.
идеята ми е дали политиката им не е текучество - не обичам да си сменям често работата, обичам започна ли някъде - там съм си. само това ме притеснява.
а интирги - винаги има, зависи доколко сам ти се впускаш в тях  bouquet

# 3
  • Мнения: 4 651
Приятелка работи там, в момента е по майчинство.
Не съм чула да се е оплакала, доволна е.

# 4
  • Мнения: 271
кажи ми само на Лукойл ли е или Лукойл с Петрол,защото мога да ти кажа за втората по-подробно,туй като и аз работя на такава и не е много добре,но на чист Лукойл мисля че е ок

# 5
  • Мнения: 4 195
"Чист Лукойл" hahaha
знам ли, не толкова парите, пак казвам - текучество да няма ме притеснява Rolling Eyes

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Имам позната, която е управител на една бензиностанция от две години - оплакванията и са, че има много работа, по добре да била касиерка, не били толкова натоварени и вземали добри пари, а тя плащала по данъци около 300 - 400 лв. Та мисълта ми е, че явно работата е добра Simple Smile

# 7
  • Мнения: 271
майка ми е управител на Лукойл с Петрол и никак не е доволна.отговорностите са много големи за тези пари,въпреки че тя работи на б-я от 15 г.сега и в Монтана ще правят само на Лукойл и тя се е насочила към там,даже и за касиерка.доколкото знам от нея в София текучеството е много голямо

# 8
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 706
Имам позната. Издухва се от бачкане. Контролът е много голям и постоянно те следят за издънки. Често им слагат глоби и им режат от заплатите. А работата е много.

Общи условия

Активация на акаунт