L-карнитин и Fat Burners едновременно?

  • 2 818
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 290
Отидох в магазин за хранителни добавки на Пиротска ми препоръчаха да пия L-карнитин и Fat Burners едновременно в следната схема:
L-карнитин:
сутрин преди тренировка - 2 капсули
вечер преди лягане - 2 капсули
В дни без тренировка само вечер по 2 к.
Всяка капсула е по 500 мг.

Fat Burners:
сутрин преди тренировка - 2 таблетки
обяд - 1 т.
вечер - 2 т.
В дни без тренировка - сутрин едно, а обяд и вечер остава същото.

та въпроса ми е:
Това не е ли много голяма доза? - Аз искам да сваля 5-6 кг.
Нали има значение тренировката, тогава защо да пия в дните, когато не тренирам?
Вие в каква схема сте пили тези добавки и дали сте ги взимали едновременно?

Момчето в магазина звучеше много компетентно, но аз нищо не разбирам от добавки и искам да чуя мнението на тези от вас, които са ги взимали.  bouquet

# 1
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 705
Аз за сега вземам само Л-карнитин, но пия по 3 капсули (1,5 гр общо) само и единствено преди тренировка. Така ме посъветва инструкторът ми по Тае Бо, който си е професионален спортист. Каза, че няма смисъл да го пия през останалото време.
Ще следя за Фет бърнърите какво ще споделите.  Thinking

# 2
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 705
Не мога да повярвам, че никой от тук четящите не ползва такива продукти. Хайде плийз, споделете с нас  Praynig

# 3
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Аз съм пила fat burner, но малко време, защото получих някаква алергична реакция от него и го спрях. Нямам отзиви дали действа, не и при мен.  Но като комбинация бърнар + Л-карнитин е добре за изчистване на мазнини, но задължително съчетано с подобаващ хранителен режим и тренировки.

# 4
  • Мнения: 1 241
За фат-бърнъра не знам , но и аз съм на мнение, че е достатъчно Л-карнитина да се пие само 30 мин. преди тренировката.Най малкото може да доведе до обилно потене,което си е доста неконфортно,второ се пие задължителни на гладно,което означава че не трябва вечер да се яде.Аз само преди тренировка го пия

# 5
  • Мнения: 1 599
Бих всички тези глупости 3 месеца и нямаше никакъв резултат

# 6
  • Мнения: 493
И двете горят мазнините и по време на тренировка ги превръщат в енергия.Л-карнитина е по добрият вариант според мен,защото съм чувала че Фат-бърнъра повишава телесната температура и по този начин изгаря мазнините,което не е много удачен вариант.но всеки сам си избира какви добавки да приема,но задължително трябва да има ограничаване в храната.

# 7
Аз от L-карнитина получавах сърцебиене явно не е за всеки организъм Thinking

Общи условия

Активация на акаунт