Въпрос за преместване в друга детска градина

  • 731
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте,
Ето, какво ме вълнува: Дали ще има проблем с преместването на детето ми в друга детска градина, ако първоначално го запиша в една в която в момента има места?

# 1
  • Мнения: 7 373
                         Ако има места в другата ДГ няма никакъв проблем.С картона от първата и с мед.бележка,че не е в контакт отивате във втората.

# 2
  • Мнения: 8 505
Ако има места в другата ДГ ...

Така е.А защо не подадеш молба за другата ДГ?

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Местели сме се от един квартал в друг и по тази причина сме сменяли и ДГ. Щом новата градина, в която ще ходи детенце са казали, че ще го приемат - просто си взимаш всички документи от старата градина и се местите.

# 4
Благодаря!
Притесних се, защото чух, че имало информационна система от база данни за детските градини. Чудех се дали, след като детето е заело вече място в една детска градина( т.е вече се е възползвало от възможността) да не би да не може да се запише в другата...

# 5
  • Мнения: 8 505
Защо да не може,нали ще освободи мястото в първата за друго дете.

# 6
  • Мнения: 1 278
Здравейте,
Ето, какво ме вълнува: Дали ще има проблем с преместването на детето ми в друга детска градина, ако първоначално го запиша в една в която в момента има места?

А само техническият проблем ли те вълнува?  Simple Smile Не те ли притеснява как би се отразило преместнването на самото дете?
Питам, защото първосигнално разбрах твоя въпрос именно за детето. Изобщо не се сетих, че иде реч за местата в градините.

Общи условия

Активация на акаунт