За стелиризаторите за микровълнова

  • 530
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 950
Любопитно ми е, дали вместо да се ползва стелиризатор може да се ползва йенска тенджера за микровълнова и в нея да се стелиризират шишетата и бибероните? Струва ми се, че е едно и също.

# 1
  • Мнения: 695
аз имах стерилизатор на чико който по невнимание стопих на 3 ползване.после една приятелка ми каза,че тя стерилизира шишетата като ги слага в пвц купа сипва около100мл вода и слага капака отгоре но само леко да покрие купата,не да се затвори напълно.пробвах така и стана.много време ги стерилизирах по този начин

# 2
  • Мнения: 10 568
Купи си най-обикновена пластмасова кутия за МВ, пробий 3-4 дупки на капака и готово!

# 3
  • Мнения: 950
 А можете ли да ми кажете колко минути трябва да врят шишета и бибероните във водата?

# 4
  • Мнения: 10 568
Мисля, че около 5 мин., но ако избереш варианта с кутия, саърсачка.ма трябва да засечеш за колко време завира водата. При мен всичко отнемаше 7 мин. Има много подобни теми, пусни търсачка.

# 5
  • Мнения: 260
Аз съм си харесала един стерилизатор на БЕРТОНИ-струва 20лв пък ще видим какво ще стане

# 6
  • Мнения: 10 568
По-добре Чико - 24-26лв е, или втора ръка от форума. Бертони не са много качествени стоки.

# 7
  • Мнения: 3 457
По-добре Чико - 24-26лв е, или втора ръка от форума. Бертони не са много качествени стоки.
И АЗ ТАКА МИСЛЯ ,А И ТОЗИ НА чИКО Е ДО 30 ЛЕВА НАЙ -МНОГО ,НО ВЪРВИ  С ЕДНО шИшЕ

Общи условия

Активация на акаунт