AVON само за представители - II

  • 14 433
  • 418
  •   1
Отговори
  • Мнения: 282
Ето нова тема, че старата много дълга стана!
 
старата тема

# 1
  • Мнения: 2 716
Здравейте в новата тема!
Да се оплача - днес имахме опус ден. И поръчката се очертава най-слабата за годината. При вас как е?

# 2
  • Мнения: 990
При мен деветата беше най-зле, тази ми е една от най-силните, да не кажа най! Mr. Green

# 3
  • Мнения: 282
Здравейте в новата тема!
Да се оплача - днес имахме опус ден. И поръчката се очертава най-слабата за годината. При вас как е?
Аз не мога да се оплача - тази поръчка е добре.

И искам да похваля Интензивния крем за стъпала против загрубяла кожа - стр.120 от К10. Направо е страхотен, за една седмица краката ми станаха като на бебе и то без да ги търкам, че нямам време покрай малката. А по цял ден съм на крак! Направо съм възхитена!

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 5 908
и за мен тази кампания ще е слаба, едва направих стотина лв Rolling Eyes

а какво ще кажете за спец. предложения /последните от долу нагоре/. Доста изушаващо, но пък в края на лятото newsm78

# 5
  • Мнения: 3 835
И аз не мога да се похваля с добри поръчки.  Sad

# 6
  • Мнения: 511
и за мен тази кампания ще е слаба, едва направих стотина лв Rolling Eyes

а какво ще кажете за спец. предложения /последните от долу нагоре/. Доста изушаващо, но пък в края на лятото newsm78

И аз се изкуших Crazy Но като се замислиш, наистина е краят на лятото.... Confused

# 7
  • Мнения: 282
и за мен тази кампания ще е слаба, едва направих стотина лв Rolling Eyes

а какво ще кажете за спец. предложения /последните от долу нагоре/. Доста изушаващо, но пък в края на лятото newsm78
При мен нямаше специални предложения! newsm78 Да не би да става дума за нещо друго?

# 8
  • София
  • Мнения: 5 828
При мен нямаше специални предложения! newsm78 Да не би да става дума за нещо друго?

Вече има.

Аз пък да ви питам за новата черна чанта от К11, на стр.17, една колежка много я хареса, обаче като се загледахме в дадените размери, направо  Shocked
8,5 х 11 х 15,5 см, това е абсурдно малко, ми то няма една педя, а на картинката си изглежда голяма  #Crazy

# 9
  • Мнения: 282
При мен нямаше специални предложения! newsm78 Да не би да става дума за нещо друго?

Вече има.
А на мен все още ми дава Няма налични предложения. преди няколко минути го проверих.  newsm78

# 10
  • Мнения: 2 716
Топ оферти за Кампания 11 
 
1. Крем с термичен лифтинг ефект Anew Clinical с подарък часовник
2.Останалите продукти от серия Anew са подкрепени с подаръци:
 a) Серия Clinical – Микро-ексфолиант
 b) Серии Retroactive и Alternative – Дуо Мини-аромат и гланц за устни Today Tomorrow Always
 c) Серия Ultimate – Маска за лице против бръчки
3. Нова серия аромати за мъже Pro Attraction на специални цени
4. Нов продукт от серия Color trend – компактна пудра
5. Душ-гел Senses On Power само за 1.90, с покупката на който и да е продукт Senses от стр. 118-123
6.Шампоани Advance Techniques само за 2.60 (50% отстъпка), с покупката на който и да е продукт от Брошурата.
7. Нова серия от Footworks с кофеин – Затоплящ ексфолиант за крака и Подхранващо масло за стъпала
8. Нова сладка серия Naturals с орехи и захар от лосион за тяло, душ-гел и ексфолиант за тяло
9.Чанта Mock Crock само за 24,90 с покупката на продукти от Брошурата на стойност 19,80
10.Тоалетна вода рол-он само за 3.70 – 3 аромата Celebre, Pur Blanca, Passion Dance. 

# 11
  • Мнения: 511
При мен нямаше специални предложения! newsm78 Да не би да става дума за нещо друго?

Вече има.
А на мен все още ми дава Няма налични предложения. преди няколко минути го проверих.  newsm78

Заповядай:

Чанта Treselle 
Можете да поръчате само през Интернет.  29.90 лв   12.90 лв 
Комплект аксесоари 
Можете да поръчате само през Интернет.  37.90 лв   16.90 лв 
Часовник Denim 
Можете да поръчате само през Интернет.  45.90 лв   20.90 лв 
Пръстен и гривна за крака  Специално Интернет предложение  5.90 лв 
Колие "Кристална драперия"  Специално Интернет предложение  10.90 лв 
Комплект бижута Phoebe  Специално Интернет предложение  10.90 лв 
Детска раничка "Кученце"  Специално Интернет предложение  8.90 лв 
Детски несесер куче  Специално Интернет предложение  6.90 лв 
Ключодържател Лос  Специално Интернет предложение  1.20 лв 
Бележник със съмозалепващи се листчета  Специално Интернет предложение  1.20 лв 
СТ Козметична чанта  Специално Интернет предложение  4.50 лв 
Охлаждащ спрей SPF8  Специално Интернет предложение  4.50 лв 
Bronze Желе за след слънце за деца  Специално Интернет предложение  5.90 лв 
Слънцезащитен лосион SPF25  Специално Интернет предложение  5.50 лв 
Мляко против стареене SPF10  Специално Интернет предложение  5.50 лв 
Крем за лице "Изкуствен тен SPF6"  Специално Интернет предложение  4.50 лв 
Овлажняващ мус SPF20  Специално Интернет предложение  6.90 лв 
Водоустойчиво масло  Специално Интернет предложение  6.90 лв

# 12
  • Мнения: 2 716
Да но щом на  jillyL  не й дава да влезе в специалните предложения,  тя няма как да поръча. Нали тези продукти са без код. При поръчка се пише само брой.
 jillyL  ще трябва да изчакаш докато ти ги покаже. Или, ако искаш нещо, потърси представителка, която може да ти ги поръча.

# 13
  • София
  • Мнения: 5 828
На сайта е публикуван списък със спечелилите парфюм Crystal Aura.
Аз не печеля де  Wink, ама да ми припомните как се спечелваха парфюмите  newsm78

https://www.avon.bg/REPSuite/download/zone.doc

# 14
  • Мнения: 282
На сайта е публикуван списък със спечелилите парфюм Crystal Aura.
Аз не печеля де  Wink, ама да ми припомните как се спечелваха парфюмите  newsm78

https://www.avon.bg/REPSuite/download/zone.doc
На мен ми се появяват някакви символи вместо текст. newsm78
А иначе за парфюма, трябваше да се направят 240лв за 9та и 10та кампании. Но не мога да намеря листовката, та не съм сигурна 100%.

Общи условия

Активация на акаунт