за пола на детето

  • 1 456
  • 43
  •   1
Отговори
  • BG
  • Мнения: 1 900
Когато решихте да забременеете придържахте ли се към някакви такива работи,като например,че след овилацията се прави момче и тем подобни?Тук можете да видите един сайтwww.passion.ru

# 1
# 2
  • Мнения: 8 505
Не.А и не вярвам на подобни неща.

# 3
  • Мнения: 216
Няма как да се вярва на подобни сайтове, защото ако попиташ два сайта и зададеш едни и същи изходни данни, ще получиш два различни резултата #Cussing out. Това е по-скоро за забавление Mr. Green hahaha.

# 4
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Аз с интерес чакам доктора да ми каже какъв ще е пола, за да се посмеем на всички такива таблички и предсказания Simple Smile.
Всичко е Божа работа - трудно е да се определи предварително Simple Smile

# 5
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Не.А и не вярвам на подобни неща.
Naughty

# 6
от 4-ри дена ги правя тези интернет тестове все на майтап да видя какво ще излезе и за сега резултата е много интересен 50 на 50  Laughing така че и според мене това са предимно за забавление

# 7
  • Мнения: 1 183
zdraveite,az sa6to ne viarvam no vse pak ne pre4i da gi ima.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 967
Не! Каквото и да дойде, ще бъде добре дошло!!!  Hug

# 9
  • Мнения: 2 657
Не вярвам на такива неща Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 407
Нямах шанса да си правя изчисления,защото всичко стана непредвидено.А за пола на всички сайтове ми показва различно.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Към нищо не съм се придържала , кога ще стане момче кога момиче. Ама ако се реша на трето дете доста ще попрочета такива неща . Ще се боря за момиче Joy Ама комшииката ми е с три момчета.

# 12
  • софия
  • Мнения: 555
не знам каква истина има в тия прогнози. моя скромен  Joy опит показвам, че един и същ баща прави едни и същи по пол деца. ако има отклонения - това е влиянието на околната среда  Joy - надявам се да го разбирате откъм смешната му страна

# 13
  • Мнения: 693
по разни такива схеми би трябвало да е момиче но засега двама лекари казаха момче е още не се е родило да наем със сигурност  Laughing

# 14
  • Мнения: 2 000
Вторият път смятахме по разни календари, обаче сметките ни нещо излязоха криви, щото уж работихме за момиче, ама пак момче излезе  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт