Будене нощем с плач

  • 1 721
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 124
От известно време не спим спокойно през нощта. Дъщеря ми е на 15 мес. и от няколко дни се буди нощем с плач, сяда в креватчето, неиска да я гушкам, само са я галя. В момента, в който престана да го правя започва отново да плаче. Досега не го е правила този номер - винаги я оставям сама в креватчето и тя си спи от малка, без да я преспивам на ръце. Тази нощ в продължение на два часа се мяташе, ту заспиваше, ту се събуждаше с плач и така от 00.00 ч. до 02.00 ч. Няма температура, храни се нормално, но аз се безпокоя. Моля Ви за мнение. Какво ли ще е това?!?

# 1
  • у нас
  • Мнения: 5 696
 Има и такива моменти. Понякога може да са зъбките, или ако има пълнолуние на някои от децата им влияе - през деня са много щури и вечер не могат да спят, понякога може да им е топло.  Ние всяка вечер се будим с плач по няколко пъти, така че за нас е нормално, но при всяко дете е различно.

# 2
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Може да са зъбки, може да е превъзбудено детето от някакви ппреживявания през деня, може просто да го е страх от тъмното...

# 3
  • Мнения: 194
Същото се получи и при нас,когато Ванко беше на тази възраст.Но при него това продължи доста време и една нощ го гушнах и го оставих да спи при нас.Той веднага се успокои и спа непробудно.Оттогава му хареса и си спи при нас.Буди се само 1-2-за вода и веднага заспива без да плаче.Не е много добър вариант,но пък отдавна съм забравила какво са безсънните нощи....Мисля си,че просто на тази възраст започват да се страхуват от тъмното.... newsm78или пък имат кошмари...знам ли....Аз вече просто нямах сили да ставам 100 пъти на нощ и затова постъпих така,не че те съветвам да правиш същото....

# 4
  • Мнения: 93
най вероятно са зъби и Ива беше така

# 5
  • Мнения: 397
И при моето дете буденето нощем е свързано с никненето на зъбите. В момента сме на етап кучешки зъби и се буди нощем,но Оги се успокоява само с мляко. Изпива шишето и всички сме доволни.

# 6
  • Мнения: 2 237
И при нас е така.Взимаме я при нас на дпалнята,но и там е неспокойна и се мятка.Може и да са зъби.Или страх,незнам.Но ще чакам търпеливо да отмине.Направи го и ти  Peace

# 7
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
и аз пробвах с млякото - действа, после като му мина лошия момент го спрях. Може да не е правилно да се храни през ноща, но по добре да загърбиме правилата за няколко дни  Embarassed, отколкото през деня Алекс да има лоша и недоспала мама.
А иначе това при него беше от зъбки.

# 8
  • Мнения: 408
При нас тези моменти продължиха до петата година. Като беше малка се е случвало да спи с майка ми в съседната стая. Налагаше сде да стана да я успокоя, защото майка не съумяваше. А като порастна малко започна да прави тези номера само на село при нашите. Те се опитаха да я оправдаят, че сънувала. А аз им отвръщах "Защо в къщи не сънува, а спи спокойно". Последния път беше изпаднала направо в истерия. Скри се под масата и половин час само крещеше истерично и не искаше да излезе оттам. Всичко отмина Hug.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 421
  Синът ми доскоро беше така - събужда се и реве(ама от реване чак си загубва гласа), разбира се не всяка вечер. Не може нищо и никой да го успокои. Като се нареве(от 30 мин. до час) ляга и си заспива все едно нищо не е било. А ние сме се разбили от притеснение. Мислехме - зъби, корем, нещо по ставите да не го боли, някакви преживявания от деня, ама така и не установихме със сигурност. Вече престана, слава богу.
  Онзи ден една позната сподели, че и двете и деца са били така до около 3 год.

# 10
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
И при нас има такива моменти. Може да са зъби или да преживява нещо от деня. При пълнолуние ми е направило впечатление, че Габи става много неспокойна.

# 11
  • Мнения: 93
Нашия период на мятане беше в продължение на 2-3 седмици.Будеше се през половин- един час и само и бутах бибата в устата.Сумати нощи не бяхме спали заради тия зъби добре че мина тоя период сега останаха само последните кътници

Общи условия

Активация на акаунт