От къде да купя това "килимче"?

  • 1 388
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 467
И горе долу какви пари е.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=44896&photo=11

В София съм и ме интересуват магазини в центъра, вкл Дружба и Младост. Люлин и Илиенци са ми далече:-(

Благодаря ви! newsm51

# 1
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз имам 2 такива комплекта. Взех ги от Била. В Метро също имаше. В сградата на София прес има най-различни- с животни, с букви, с цифри, големи, малки квадрати....

# 2
  • Мнения: 3 356
Ако става въпрос за пъзела-на София Прес,в магазина на Мис 69(Феликс тойс)
Имаше няколко размера и варианти.И цените са доста по-ниски,отколкото в магазините.

# 3
  • Мнения: 160
 от магазин за детски играчки,тук във Варна ги има в  големите супермаркети
 за цената:за 12 елемента платих 8 лева   Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 3 688
на Красно село пазара има с някакви плодове

# 5
  • Мнения: 4 428
Аз вчера си взех от Метро, но там ми излезнаха по-скъпо - 25 елемента за над 28лв Но понеже са ми малко ще си взема още поне 20 елемента. Този път ще се разходя до София прес. А този магазин Мис 69, в сградата на София прес ли е или някъде отстрани?

# 6
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
А този магазин Мис 69, в сградата на София прес ли е или някъде отстрани?
На първия етаж на самата сграда. Голям магазин е. Отпред обикновено има големи коли, багери и т.н Мисля, че си има табелка на Феликс тойс.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 966
Моето/публикуваната снимка/ Sunglasses
го взех от центъра на цена 4,50 за 10 части/един комплект/.
В Кауфланд същите за сравнение бяха 7 и нещо.

# 8
  • Мнения: 4 428
Моето/публикуваната снимка/ Sunglasses
го взех от центъра на цена 4,50 за 10 части/един комплект/.
В Кауфланд същите за сравнение бяха 7 и нещо.

От къде по-точно? Около нас навсякъде 1 комплект от 10 части е по 10лв и това в Кауфланд ми се стори направо евтино

# 9
  • София/Център
  • Мнения: 136
   Във всички магазини на Марсел има такива килимчета , но на Дисни и парчетата са цели , нямат разглобяеми части вътре (което за мен е плюс, особено ако държиш да го използаваш като килимче)картинките са с Мечо пух и са много сладки , комплект 9 парчета мисля че бяха около 11лв. (малко са по-скъпи)

# 10
  • София
  • Мнения: 250
Моето/публикуваната снимка/ Sunglasses
го взех от центъра на цена 4,50 за 10 части/един комплект/.
В Кауфланд същите за сравнение бяха 7 и нещо.
Искам и аз инфо къде си ги купила, моляяяяяя!!!! Praynig
Аз най-евтино за 7 лева съм ги вземала!!!!
Благодаря предварително!!!!  bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 4 966
Ами като тръгнеш от към Мария Луиза по Симеон.Магазина е всичко за 1 лев.Точно след Биг шопа се намира.

# 12
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Аз имам 2 такива комплекта. Взех ги от Била. В Метро също имаше. В сградата на София прес има най-различни- с животни, с букви, с цифри, големи, малки квадрати....

Кога си ги купувала от Била? Дали ги има още newsm78

# 13
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз имам 2 такива комплекта. Взех ги от Била. В Метро също имаше. В сградата на София прес има най-различни- с животни, с букви, с цифри, големи, малки квадрати....

Кога си ги купувала от Била? Дали ги има още newsm78
Отдавна, поне година и половина мина. Но след това отново съм ги засичала в Била.

# 14
  • Мнения: 1 520
Днес видях за 5.50 за 10 части. Най-евтиното, което аз съм срещала в един магазина от типа "за 1 лев" в Захарна фабрика. Не мога да обясня подробно обаче, защото района не ми е познат. Но е на улицата където е сградата на Енергото, там минава и трамвай 3. КОйто е от района - да се възползва, който не - да ми тегли една, че как го обясних. Wink

Общи условия

Активация на акаунт