Дайте сериозни сайтове за запознанства в

  • 41 338
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 468
ама да са безплатни, не от тия, дето трябва да си направиш платена регистрация и тогава да гледаш обяви и да пускаш твои...
Особено ме интересуват тези за Англия и страните около нея.

# 1
  • Мнения: 5 468
И сега какво? Няма да ми помогнете да омъжим първата ми братовчедка ли? Е, не е честно Crossing Arms.

# 2
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
Само това ми идва на ум:
http://zapoznanstva.start.bg
Там поглеждала ли си - има доста линкове, но кои са сериозни newsm78

# 3
  • Мнения: 2 657
И сега какво? Няма да ми помогнете да омъжим първата ми братовчедка ли? Е, не е честно Crossing Arms.

 hahahaТъкмо щях да те питам,да не си решила да си търсиш мъж WinkА то каква била работата Laughing

# 4
# 5
  • Мнения: 5 468
И сега какво? Няма да ми помогнете да омъжим първата ми братовчедка ли? Е, не е честно Crossing Arms.

 hahahaТъкмо щях да те питам,да не си решила да си търсиш мъж WinkА то каква била работата Laughing
Опази, Боже!!!

Веднага го записвам, благодаря ти.

Ще пробвам и на старт.бг, какво ще излезе. Не се бях сетила.

# 6
  • Мнения: 2 784
Що сайтове, бе, Ню? Влезте в Одиго- аз навремето там с доста хора си пишех, тренирах си руския и английския. Ама откакто се роди Калина нямам време за Одигото и съвсем  закъсах с езиците. Rolling Eyes Mr. Green

# 7
  • Мнения: X
Е ама ти искаш " чуждоземни"..Ние с мъжа ми се намерихме в Елмаз-а - БЕЗ МАЙТАП!!! newsm10 smile3521

www.elmaz.com  Безплатен е, изисква само регистрация. Проблема къкто навсякъде е, че можеш да се представяш за всичко и всеки...Но измежду плявата има и свестни хора-ние сме примера!!!

# 8
  • Мнения: 5 468
Що сайтове, бе, Ню? Влезте в Одиго- аз навремето там с доста хора си пишех, тренирах си руския и английския. Ама откакто се роди Калина нямам време за Одигото и съвсем  закъсах с езиците. Rolling Eyes Mr. Green
Защото тя няма домашен компютър, а не е в пубертетна възраст, за да стои с часове по Интернет зали и да чати. Най-добрият вариант е сайтове. Напише обява или пише по такава - върне се на другия ден, види, кой какво е писал, оставя телефон и ето ти - контакт. Нещо такова си представям.
Е ама ти искаш " чуждоземни"..Ние с мъжа ми се намерихме в Елмаз-а - БЕЗ МАЙТАП!!! newsm10 smile3521
Тя не иска да стои в България. Живя няколко години в Германия и сега не ще да живее тука.
Елмаза кой не го знае..., късмет голям си извадила, че цял мъж оттам си си намерила. Иначе гъмжи от плюнчовци в него.

# 9
  • Мнения: 2 784
Сакън, само не ме бий по главата... Mr. GreenСамо предложих. И аз не бях в пубертетна възраст като си чатих там. То май, като се замисля, в пубертета единствения компютър, до койато се бях докосвала, беше един стар Правец. newsm78
А от Елмаза и аз цял мъж измъкнах, ама за запознанства с чужденци не става.
Успех на сестра ти в търсенето на чуждоземен жених!!!  bouquet

# 10
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Сакън, само не ме бий по главата... Mr. GreenСамо предложих. И аз не бях в пубертетна възраст като си чатих там. То май, като се замисля, в пубертета единствения компютър, до койато се бях докосвала, беше един стар Правец. newsm78
А от Елмаза и аз цял мъж измъкнах, ама за запознанства с чужденци не става.
Успех на сестра ти в търсенето на чуждоземен жених!!!  bouquet

Не беше ли братовчедка? Laughing

# 11
  • Мнения: 2 784
Опа, сори, чета тука една друга тема и се обърках. Embarassed

# 12
  • Мнения: 5 468
Дайте още сайтове! Тези не са достатъчни за претенциите ни Mr. Green. Изборът трябва да е голям и необхватен.
Не ги стискайте само за вас си.

# 13
  • Мнения: 3 423
Добре, де, тя като е живяла в Германия,
не знае ли немските сайтове? Или иска
да става мома англичанка на всяка цена?
Може да се обърне и към специализирани
фирми за запознанства.

# 14
  • Мнения: 5 468
Добре, де, тя като е живяла в Германия,
не знае ли немските сайтове?
Не, защото не се е занимавала там с това.

Общи условия

Активация на акаунт