Това дали е някакъв храносмилателен проблем

  • 835
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 422
Здравейте, ние сме по4ти на 4 месеца, на адаптирано мляко и от 10-ина дни-на сок4ета от ябълка, моркови и грозде.От близо седмица по време на ядене(то дори още кат по4не да дърпа от шишето), се 4ува звук в корема му все едно млякото пада в някаква кухина, 4ува си се как влиза в корема.Ма много силно.И той при всяко едно дръпване, пла4е силно.не знам много въздух ли гълта, какво е това.а и не иска да яде полулегнал в мене, само кат е легнал в леглото.В мене се върти и пищи,бута шишето, премествам го на леглото, веднага захапва шишето.нямам никакво обяснение.
Препоръ4айте добър гастроентеролог, дали е някакво храносмилателно смущение или нещо по стомаха.....

# 1
  • Мнения: 194
Не е ли много рано за грозде? newsm78

# 2
  • Мнения: 422
е, аз давам 15млябълка+15мл морков и последните последните 3 дни и едно-две зърна грозде.Не вярвам да са пуснали пове4е от 5мл.

# 3
  • Мнения: 422
4удех се с какъв плод да го разнообразя.4етох 4е пъпеш след 6-ия, диня не знам дали може.Мислех за круша и сливи

# 4
  • Мнения: 468
Миличка, не се чуди с какво да разнообразяваш на този етап, бебето ти е толкова малко. Остави го само на мляко за известно време и после въведи сок, за предпочитане от готовите бебешки - те се приемат по - лесно заради термичната обработка. Има деца, които без проблем приемат даден плод/сок след термична обработка, а в суров вид не могат да го консумират - получават колики и т.н. За "звуците" по време на храненето нищо не мога да кажа.

# 5
  • Мнения: 422
Е,оказа се 4е е възпалено ухо, засега.Докато 4акаме да видим резултатите утре от кръв и урина дали няма да се окаже и друго.Той продължава да яде по 50-80

# 6
  • Мнения: 3 456
Нищо, не го тъпчи, остави го да яде колкото иска- то като не му е добре на детенцето не го натоварвай допълнително

# 7
  • Мнения: 422
В изследванията няма грам отклонения,направо идеални.По4вам да се 4удя тия в Цибалаб дали на око са писали:)
Днес бяхме и в ИСУЛ,възпалени и 2те уши:(
А като си представя 4е се вла4им от месец по4ти така заради тая тъпа4ка и ме хваща страх да не сме увредили ушетата нещо

Общи условия

Активация на акаунт