Идеи за гарнитура за довечера!

  • 1 906
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 524
Моля ви, довечера имам куп гости, а забравих да купя картофи. Сега вече няма време, защото точа питки и се боря с кошнички.

Разполагам със замразен карфиол, грах и зелен боб - от зеления фасул извадени зрънцата. Идея си нямам какво префърцунено и вкусно да спретна от тях. Само яхнии се сещам и паниран карфиол. Но яденето са кюфтета и не върви. Помагайте  Sad

# 1
  • Мнения: 1 209
най-лесно - зеленият боб го издушаваш в масло, след което преди сервиране поръсваш с галета. - това зелено
а за да не се повтаря по цвят с граха т.е да ти е шарена гарнитурата, предлагам една 4удесия- то не е гарнитура, но що пък да не стане. в къши много я ядем, защото е постна. 
задушаваш граха с лук и 4есън, когато стане готов, в една кофи4ка кислело мляко разбиваш 1 яйце и 1 с.л брашно, слагаш сол и 4ерен пипер на вкус, сгъстяваш на котлона и си готова Simple Smile
ако ли не- правиш омлети с грах и шунка на куб4ета, режеш на ивици , връзваш на фльонги и пак става.
приятно празнуване и много здраве на детенцето. да бъде здрав и да ви носи радост.

# 2
  • Мнения: 793
Карфиола и на мен ми идва само паниран  Confused

Но за граха, ако имаш ориз ризи бризи, бързо лесно и вкусно. Може например и всичките да ги задушиш в масло и за-  задушени зеленчуци  Tired Не знам до колко помогнах, ама на това ми дойде на бременната тиква   Crazy

# 3
  • Мнения: 9 095

Но за граха, ако имаш ориз ризи бризи, бързо лесно и вкусно.

какъвто и да вид ориз, задуши със зеленчуците (на дребно)  и после го направи във форма на топки, на кубчета, на нещо си - с помощта на купичка или кръгла формичка (може и от играчките на детето)  - стилно е, ако намеря снимка на "купа с ориз" от моите ще ти пусна

# 4
  • Мнения: 920
Разкажи как мина Да ти е жив и здрав. Голям сладур е.

# 5
  • Мнения: 27 524
Мерси, Засрамена,   bouquet

Добре мина, емоции, снимки, ядене и така  Grinning

Гарнитурата я спртенах от грах, царевица, макарони, чесън и вегета с майонеза и кисело мляко  Confused

Общи условия

Активация на акаунт