Какво предпочитате да купите готово, вместо да го приготвите сами?

  • 3 363
  • 57
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз не съм фенка на сладкото, за това ли не знам, но въобще нямам ищах да правя торти, кексове, дребни сладки, кошнички, кремове и разни.
Предпочитам за някакъв повод, да купя готова торта, разни сладки или соленки, от колкото да си играя в кухнята. Просто нямам нерви. Naughty
Също така никога не съм правила козунак или не съм месила питка.
Въобще всичко що е пипкаво, що се меси, бърка, втасва или точи, предпочитам готово от магазина. Твърдо НЕ  Stop

Понякога тук в форума разглеждам снимки на кулинарните ви творения и сама се навивам, че ще пробвам, но това ми желание е само докато стана от компютъра.   

Предпочитам да направя салата, предястие, коктейл, супа, аламинути, измишльотина, нещо бързо на МВ, основно ястие може да е нещо засукано, но да е от кокал.

Какво не обичате да приготвяте или готвите?

# 1
  • Мнения: 1 937
Пица и всичките сладкотии, които си изброила.

Никога не съм правила торта!

# 2
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз по принцип не обичам да готвя, мога, но не ми е любимо занимание.
Купувам полуготови храни, кори за баници, готово тесто за пици, сладки и торти всякакви.
Ето, довечера ще имаме гости за мача, купила съм няколко вида готови салати, диня за десерт, като се прибирам от работа ще купя и две пилета на грил и готово  Grinning

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз по принцип не обичам да готвя, мога, но не ми е любимо занимание.

Моя приятелка готви в Била, т.е. вечерята е от Била Wink

# 4
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Пица, спагети ...   bouquet

# 5
  • Мнения: 446
Обичам да готвя и предпочитам правени неща, вкл. сладки - така регулирам количеството на захарта и избягвам химикалите. Обаче има неща, които семейството ми яде само навън - боб, пържени картофи, шкембе чорба, пържена риба. За в къщи готово купувам пиле на грил, разни картофени кюфтета, понякога и пица.

# 6
  • Мнения: 732
Сладки, пасти, торти и т.н. сладости купувам. Така или иначе не мога да ги направя толкова хубави колкото в магазина, пък и пестя време. Също така много рядко правя пица Mr. Green Предпочитам да си я поръчам Mr. Green

# 7
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Аз обичам да знам какво има в това, което ям и давам на семейството си. Може би съм прекалено гнуслива и капризна, знам ли. Но предпочитам сама да си приготвям всичко, което мога. Това, което купуваме е извара, сирене, кашкавал, някоя и друга сушеница/луканка и друго май няма. Е, пастата засега е от магазина все още, ама корите за баница сама си ги точа. А сладкиши и торти от магазина категорично не купувам. Не ми харесват. Обичам домашно приготвени с аромат на истинско масло. Айде сега ме освиркайте на воля Mr. Green Те и повечето ми познати са ме обявили за луда (ама не отказват да хапнат Wink )

# 8
  • Мнения: 5 873
Те и повечето ми познати са ме обявили за луда (ама не отказват да хапнат Wink )
Хм,и аз така.И като им замирише на питка или видят тортата в хладилника следва коментара-"луда жена"!Ама всички се редат за по парче,че и за още питат!!! Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 25 562
Напоследък нищо магазинско не ни харесва.  Sick
Купувам само основни продукти.
Всъщност, май само вафлите и шоколадите купуваме.  newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 2 019
Аз страшно обичам да си похапвам всякакви вкусотйики и най-вече сладичко, затова и обичам да готвя. Познавам само една жена, която много се старае в кухнята, готви вкусно, често прави сладкиши и кексове, а самата тя е вечно на диети и не хапва от това, което приготвя.
Лично аз никога нямаше да готвя толкова ако не си похапвах. Grinning

# 11
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Всъщност, май само вафлите и шоколадите купуваме.  newsm78
Това и аз купувам. Но сега в топлото щерката рядко се сеща, предпочита сладолед, който в началото й правех, ама вече камерата ми е фрашкана със зарзават и няма как   Rolling Eyes
Между другото домашно изпечените вафли са божествени просто  Crazy (не ме бийте...)

# 12
  • Мнения: 2 116
Май кебапчета!  Sick

# 13
  • Мнения: 667
Напоследък нищо магазинско не ни харесва.  Sick
Купувам само основни продукти.
Всъщност, май само вафлите и шоколадите купуваме.  newsm78

и сладоледа

# 14
  • София
  • Мнения: 565
Наистина в Билла има доста добри неща на топлата витрина. Например пилешкото роле е страхотно, също и свински печен врат. Салатите им също са добри и досега винаги са били пресни. Не си купувайте нищо такова от ХИТ- два пъти вече попадам на развалено! Иначе и аз предпочитам да готвя в къщи, но особено с малки деца това не винаги е възможно.

Общи условия

Активация на акаунт