Лунна диета - новолуние - 23.08. - 22,10 ч.

  • 1 509
  • 40
  •   1
Отговори
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Момичета,на линия ли сте?Аз хапвам една салатка и диня и започвам лунуването...
Успех на всички!
Не забравяйте - пийте мнооооого вода!

# 1
  • Мнения: 200
Този път и аз съм с вас Peace, че последните няколко пъти пропуснах. Blush

# 2
  • Мнения: 817
Аз защо си мисля ,че е от 21,10 newsm78

# 3
  • Мнения: 70
И аз съм с вас.

# 4
  • Мнения: 432
И аз съм в отбора.Вечерях в 18ч,та голям глад ще му ударя май този път.Нощта ще мине лесно,ама утре.....мъкааааа smile3511.

# 5
  • Мнения: 70
Може ли да се пие натурален сок без захар.

# 6
  • Мнения: 1 809
отивам да хапна нещо леко и се включвам и аз,че както съм се отпуснала напоследък...милинки,банички,вафкички... Embarassed

# 7
  • Мнения: 1 313
и аз ще ви правя компания, последния път гладувах,но от месеци не успявах да издържа до края. Успех на всички и повече свалени килца!!!  bouquet

# 8
  • Мнения: 321
Пишете и мен!Днес имаме рожденик в къщи и сега ще си хапна за последно.Дано да се справя този път! Wink  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 694
И аз ще се пробвам. Това ще ми е за първи път, кажете може ли да се пие кафе и сок?

# 10
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Може ли да се пие натурален сок без захар.
И аз ще се пробвам. Това ще ми е за първи път, кажете може ли да се пие кафе и сок?
Може да се пият фрешове/значи са без захар/ и кафе и чай,също без захар,може с подсладител...
Аз обаче карам само на вода и - уверявам ви - изкарва се,изобщо не чувствам глад, просто пия чаша вода всеки път,когато стомаха ми пристърже...изпивам 2-3 л. минерална вода и се чувствам прекрасно!

# 11
  • Мнения: 1 313
при мен това с водата не се получава-не може да ми излъже глада

# 12
  • BG
  • Мнения: 390
 Simple Smile
Пишете ме и мен, намеренията ми са да изкарам на вода, кафенца и сокчета от 21.30 на 23 до 25.08 сутринта.
Успех на всички.

# 13
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
при мен това с водата не се получава-не може да ми излъже глада
Амииии,тогава карай на диня - вярно е,че съдържа целулоза,но пък е нискокалорична и ще те засити /е,ще бягаш до WC-то,но аз и на вода като съм,пак все там вися hahaha/. Пак ще свалиш - убедена съм,защото пробвах един път и така - резултатът -1кг. Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 2 383
при мен това с водата не се получава-не може да ми излъже глада
Оф, аз съм същата!

Общи условия

Активация на акаунт