какво мислите за.....

  • 3 061
  • 15
  •   1
Отговори
  • BG
  • Мнения: 1 900
харесва ли парфюма на орифлейм-Джордани?От по-скъпите до към например 50лв.кой бихте препоръчали?

# 1
  • Мнения: 4 629
Познат ми е като име, но не мога да се сетя как мирише newsm78

# 2
  • Мнения: 2 116
Фен съм на Дивайн!  Party

# 3
  • Мнения: 22 867
На мен ми допада като аромат и го ползвам от доста време. Също и Фрея.

# 4
  • Мнения: 525
Аромата е хубав, аз съм пробвала крема и е страхотен

# 5
  • Мнения: 511
Ако искаш по-скъп парфюм, защо трябва да е на Орифлейм? Rolling Eyes За малко повече пари можеш да си вземеш наистина хубав парфюм  Flutter А по принцип какви парфюми харесваш? Силни? Свежи? Сладникави?  Rolling Eyes

# 6
# 7
  • Мнения: 1 540
Джордани е силничка и тежичка миризма, но я харесвам. Любимия ми, обаче, е Сирийн. Просто не мога да му се наситя!  Simple Smile А през септември го има 50% намален, от брошурката за лоялни клиенти  smile3521

# 8
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Не мога да проумея защо ти е да даваш 50 лева за Орифлейм , вместо за някой наистина хубав парфюм - лично мнение. Разходи се по магазините и ще видиш, че за тази сума има доста симпатични парфюми.

# 9
  • Мнения: 1 540
Не мога да проумея защо ти е да даваш 50 лева за Орифлейм , вместо за някой наистина хубав парфюм - лично мнение. Разходи се по магазините и ще видиш, че за тази сума има доста симпатични парфюми.
не е 50лв, а 30, и то ако не е намален... Wink

# 10
  • BG
  • Мнения: 1 900
явно някои не са ме разбрали,за 50лв.някаква друга марка не на Орифлейм,падам сипо свежите аромати,нонаистина Джорданито ми хареса.

# 11
  • Мнения: 11 003
Мисля, че не си заслужава - нито Giordani, нито друг парфюм на Oriflame.

# 12
  • Мнения: 201
явно някои не са ме разбрали,за 50лв.някаква друга марка не на Орифлейм,падам сипо свежите аромати,нонаистина Джорданито ми хареса.
Кажи още няколко парфюма които ти харесват за да се ориентирам евентуално какво би ти харесало  Flutter

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Здравей,

Аз съм фенка на парфюмите и тоалетните води на Орифлейм и Ейвън! Има наистина страхотни аромати, а когато са на промоция, са много изгодни. На Орифлейм съм ползвала: "Divine", "Giordani Gold", "Serene", "Together", "Midsummer". От изброените "Джордани Голд" е с най-трайна и силна миризма. Специално за лятото ми идва малко тежък. Подобен на него е "Little Black Dress" на Ейвън - много силен и траен. Други на Ейвън, които съм ползвала и са ми харесали са: "Incandessence", "Perceive", "Always". Просто зависи какви аромати харесваш и после е лесно да намериш подходящ за теб  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 104
Аз също ти препоръчвам да се разходиш из магазините и съм сигурна ще си харесаш нещо. Аз например харесвам Bulgari и тези на Carolina Herrera.

Общи условия

Активация на акаунт