Моля който познава д-р Гергов от Света София ми пише

  • 2 052
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 641
Днес бях на преглед при него и ми каза някои неща на които незнам да вярвам или не. Не го познавам лично. Била съм при него 2-3 пъти на прегледи.
Моля мамите които ходят при него да ми кажат що за специалист е според тях, може ли да му се има доверие, или всичко се прави зарад пари...Много ще съм ви благодарна защото искаме да си имаме второ бебе, а с този проблем който ми каза днес че имам, сигурно ще се забави правенето на бебока, а може да се наложи и абразио.

# 1
  • Мнения: 286
Аз бях при него. Следи цялата ми проблемна бременност. Благодарение на него имам прекрасно момченце. Ще съм му благодарна цял живот. Будила съм го по всяко време на денонощието, идвал е веднага. Като човек не знам, но като професионалист твърдя, че е супер. Не знам какво се говори за него, не ме интересува. Той не е лекар към Света София, затова за да изражда в техните родилни зали, или да прави операции се плаща, абе плаща се за всичко ако се ползват техните лаборатории и т.н. Затова при него е по-скъпо. Но аз пак повтарям НЕ СЪЖАЛЯВАМ. Може да си направиш абонамент, и всичко ще ти излезе само 200 лв. Провери на другите места, че е абонамента е по-скъп. Това е моето мнение. Ако Господ е рекъл да имам второ дете, пак при него ще отида!!!

Може и да го оплюват, но пред кабинета му винаги е митинг ... докато пред съседния на Д-р Шишенкова няма никой ...

# 2
  • София
  • Мнения: 3 421
  Аз съм раждала при него сина си. Много съм доволна. Получих професионално отношение, много внимание и никаква грубост.
Не ми е следил бременността - просто като отидох да раждам, той беше на смяна. Не съм плащала нищо, не съм имала уговорки с никой, но въпреки това този лекар през 10 минути ме питаше как съм, искам ли нещо обезболяващо, обясняваше ми всичко спокойно.
Радвам се, че попаднах на него(още повече сина ми се роди в 36 седмица и се водеше рисково).

# 3
  • Мнения: 2 641
по скоро мисълта ми е дали мога да му имам доверие
дали наистина с видеозон се вижда дали имам полип в цервикалниа канал и матката или не
все пак го махнаха преди 3 години, а сега той твърди че пак имам, т.е. не са го махнали добре или пак се е появил друг !!!!!

# 4
  • София
  • Мнения: 3 421
 Едва ли някой ще ти каже на 100% - вярвай му.
И най-добрите понякога правят грешки. За да си сигурна - просто още една контролна консултация с друг лекар.

# 5
  • Мнения: 2 006
Др.Гергов е страхотен специалист-ако не се лъжа аз те насочих към него newsm78
Мога само хубави неща да кажа след като ми излекува инфекция, която тук лекуваха многократно за гъбички Tired, но едва ли някой ще поеме отговорност да ти каже -имай му доверие-сама можеш най-добре да прецениш Peace

# 6
  • Мнения: 2 641
ами проблемът ми е че не го познавам лично
притеснява ме факта че това нещо ако се направи струва като манипулация 150 лв.
парите не са ми сега проблем, но се чудя дали лекарите не си измислят понякога само за да вземат парите, без да ги е грижа, че могат да разсипят здравето ти

# 7
  • Мнения: 286
Категорично НЕ. Може и да има такива лекари, но мисля че той си има достатъчно работа, за да си намира допълнителна по този начин. Н о нищо не ти пречи да се консултираш с още един лекар. Късмет и всичко да е ок!

# 8
  • София
  • Мнения: 5 693
Аз също се записах да следя там бреенноста си която ми остава и се чудя ако искам да ме изражда Гергов какво ще трябва да платя?

# 9
  • Мнения: 246
Много се извинявам, но той със едни много сини очи ли беше? Да се ориентирам дали не бъркам.  Rolling Eyes Все пак преди доста годинки раждах.  Flushed Ако е същия, той ми водеше ЖК и съм много доволна от него като човек и специалист.  Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 5 693
ДА той е!  Peace С уговорка ли ражда?

# 11
  • Мнения: 246
Ами не съвсем, сестра ми познава шефа на болницата, д-р Методи Янков ( не знам дали още е шеф ), и нямах уговорка с никой лекар. Просто когато отидох сутринта да раждам му се обадих и той ме заведе при екипа, който си беше на смяна. Аз писах в другата ти тема че се паднах при д-р Савова, от която съм много, много доволна.  Но ЖК си ми беше при Гергов през цялото време Flutter

# 12
  • София
  • Мнения: 5 693
Ясно Peace Мерси мила  Hug Аз мисля да искам той да ме изражда ама не знам освен тези 500 лв за екип какви други ще обади Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 2 530
Д-р Гергов е един мошенник и се очудвам искренно, че все още практикува. Ако те интересува пусни търсачка и ще видиш темата за този некадърник възползващ се от доверието на вярващите му!

# 14
  • София
  • Мнения: 5 693
Изчела съм всичко в ърсачката тук и не съм видяла нищо лошо за него Peace Дай линк да видим? Но всеки си има мнение и аз се учудвам че до сега лошо не бях чула Flutter

Общи условия

Активация на акаунт