сирия

  • 604
  • 3
  •   1
Отговори
От скоро съм член на вашия форум и искам да кажа здравейте на всички. Въпроса ми е следния-  моя мъж( с който нямаме брак), баща му е от сирия. От известно време ми предлага да отидем да пробваме да поживеем 2-3 години в Сирия. Мене това предложение ме кара да ми минават хиляди неща през главата, какво ли е там, как ли е стандарта на живот, има ли места за забавления за мен и него. Въобще има ли жени живеещи там и какво им е впечатлението и мнението
Благодаря Ви предварително!!

# 1
  • Мнения: 464
С напрегнатата обстановка в региона в момента, аз лично никога не бих отишла  Peace

# 2
  • Мнения: 77
здравей моят съпруг е сириец и съм ходила няколко пъти в Сирия.Той е от Дамаск така че мога да ти кажа за там на мен ми хареса много е спокоен живота има много интересни места .Природата е доста различна от тук но все пак е арабска страна няма много зелено.Много са внимателни и вежливи към чужденци.Има доста българки там но сигурно нямат Интернет защото и аз наскоро имах въпрос към живеещите там но никой не отговори.Ако искаш пиши на лични за повече.

# 3
  • Мнения: 75
Здравей,

Моят съпруг е иракчанин но 2 пъти се наложи да постоим в Сирия за по 45 дни. Живяхме в един квартал на края на Дамаск, Саида Зейнаб, но доста често ходехме и в центъра. На мен много ми хареса! Има много забележителности които си струва да се посетят, пълно беше с европейски туристи. Има християнски квартали в които се чувстваш сякаш си в Европа. Лъскави улици, скъпи магазини, жените си ходят по къси гащи и потничета, аз даже се изненадах, не бях очаквала да видя подобно нещо  #Crazy Laughing Има интернет клубове на всяка крачка, в квартала където живеехме имаше поне 10-15!

Общи условия

Активация на акаунт