Кой доктор ви следи бремеността?

  • 58 833
  • 337
  •   1
Отговори
  • Мнения: 417
Мисля,че ако споделим кой доктор и в коя болница/поликлиника или друго здравно заведение/ проследява бремеността Ви ще е полезна информация както  за нас така и за новите майчета.  smile3522

# 1
Доктор Цанка Илиева - 27 ДКЦ, общо взето сме доволни, но понякога е разсеяна и забравя

# 2
Д-р Велев, Шейново.
Много е внимателени и съм страшно доволна

# 3
  • Мнения: 339
д-р Станев -Правителствена болница-дотук се справя чудесно с всичките случки на бременността ми Laughing

# 4
  • Мнения: X
Ами аз ходя на ЖК в Шейново- там който е в кабинета, но в повечето случаи тези младичките гледат на ехографа консултират. Аз също се чудех дали сте избрали определен доктор или се преглеждате при общоконсултиращите в ЖК.

# 5
  • Мнения: 176
Д-р Тодор Димитров - Шейново. В различни темички тук съм го споменавала само с добро Grinning и с риск да се повторя за пореден път ще кажа, че съм изключително доволна от избора си!

# 6
  • София, център
  • Мнения: 3 455
д-р Пламен Миков, водеше ЖК в ДКЦ 2, но сега направи частен кабинетна ул. "Цар Самуил" № 111, тел. 983 38 12, работи със Здравната каса.

Перфектен е!

# 7
  • София
  • Мнения: 3 688
Д-р Тодор Димитров - Шейново. В различни темички тук съм го споменавала само с добро Grinning и с риск да се повторя за пореден път ще кажа, че съм изключително доволна от избора си!
цялата си бремнност следих при него,беше много приятно:)

# 8
  • София
  • Мнения: 1 368
Д-р Димитър Гунев,работи в Майчин дом.Посещавам частния му кабинет.Изключителен човек и професионалист,а скоро ми предстои и да раждам при него.

# 9
  • Мнения: 417
Д-р Велев, Шейново.
Много е внимателени и съм страшно доволна
Той ми прави серклажа.И аз имам добри впечетления от него,но тук го виждам в черния списък. #Crazy

# 10
  • Мнения: 962
Д-р Тотев-поликлиниката в Тракия
А секциото беше при д-р Стратев и д-р Иванова във Весела

# 11
  • София
  • Мнения: 100
д-р Савова от Св. София - не съм доволна

# 12
  • София
  • Мнения: 1 043
Д-р Чалманов в Шейново + ЖК, пак там.
За сега нямам оплаквания.

# 13
# 14
  • Мнения: 90
Desisue , искам да те питам нещо за д-р Гунев . След като ти предстои скоро раждане при него , той направил ли ти е обменна карта или ходиш паралелно мякъде и на женска консултация . Питам защото и аз ходя при него  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт