Отново за тапата (слузестата запушалка)

  • 2 620
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 493
Може ли да е прозрачна? Защото днес цял ден като ходя до тоалетната и изтича нещо слузесто, но е безцветно, прозрачно. Няма ни помен от кръв или някакъв цвят, а тука съм чела че тапата обикновено е кървава или розова или жълтеникава, а при мен няма никакъв цвят.
 Thinking

# 1
  • Мнения: 390
Yanche, преди две седмици и аз зададах такъв въпрос и ми казаха че може. В болницата обаче като отидах да раждам ме попитаха от кога са започнали да ми изтичат водите?!? не знам дали е това, но възможно ли е да ти изтичат водите?! иди на лекар утре и не се бави. Успех в начинанието и леко раждане.

# 2
  • Мнения: 390
охо, и ти като мен преносваш, я тичкай направо в родилното да не ............. абе трябва да те види специалист, водите са

# 3
  • Мнения: 285
И на мен ми изтичаше такава прозрачна слуз, и то почти цяла седмица преди да родя. Съвсем накрая, часове преди раждането слузта стана сива, а кръв така и нямаше, поне аз не видях. В болницата ми казаха че е била тапата.
Леко раждане ти пожелавам и слънчево бебче!!!:)

# 4
  • Мнения: 1 032
Моята беше абсолютно и точно прозрачна.Точеше ми се буквално цял ден(много гъста слуз-според мен не би могло да бъдат води)-от сутринта до вечерта.И на другата сутрин резултата беше на линия-да ми е жива и здрава.Ако все още не си приключила с въпроса-АЙДЕ,ЛЕКО РАЖДАНЕ thumbsupИ ЕДНО ЗДРАВО И ХУБАВО БЕБЧЕ  ylinfant !УСПЕХ!

# 5
# 6
  • София
  • Мнения: 2 493
Благодаря ви момичета. Днес обаче няма нищо!  Neutral Face Нито помен от тая слуз, нито имам контракции. Т.е. имам от време на време, но абсолютно безболезнени. И са разхвърляни.
От болницата ми казаха като минат 6-7 дена тогава да отида... Бях снощи там на преглед и казаха, че още мога да почакам.... а аз вече нямам търпение!

# 7
  • Мнения: 1 032
Много ме съмнява,че ще можеш да ги устискаш тези 6-7дена,но пък ще поживеем и ще видим! newsm10

# 8
  • София
  • Мнения: 2 493
Имаха превид 6-7 дена след термина..., което прави 19-20... ще видим....

# 9
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Tova ne e tapata a normalnoto za vsqka bremena jena v kraq bqlo te4enie.ZGinekolozi kazvat 4e se pro4istvali trabite za bebeto.Az go imax sashttoto v prodajenie na 2 sedmici.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 493
Снежка, беше само един ден и то при всяко ходене до тоалетната. преди това нямах и днес също. Но може и да е това, което казваш. Незнам вече... Изчака ми се чакалото...

# 11
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Za koga ti e termina?moqt e za 06.01.05.. Ako iskash mi pishi na ICQ-to 153438855.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 493
за 13 декември... вече мина, а нямам никакви признаци са раждане и ще се побъркам.

# 13
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Spoko skoro shte stane.Nali si se podgotvila

# 14
  • Мнения: 46 429
Цитат на: Yanche
за 13 декември... вече мина, а нямам никакви признаци са раждане и ще се побъркам.


Наближил е момента на срещата  Grinning  Аз също минах термина си с 3 дена и нямах никакви признаци за раждане, нито една подготвителна контракцийка, даже апарата не отчиташе нищо Grinning
Леко раждане! Стискам палци Grinning

Общи условия

Активация на акаунт