иглотерапия?

  • 5 226
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 625
Здравейте!
Интересува ме някой може ли да ми препоръча добър иглотерапевт? Става въпрос за баща ми к/о за съжаление не е добре! Официалната медицина постави диагноза каскаден стомах и стеснение на пилора..........Да но това не е достатъчна причина той да повръща да е отпуснат да е ходещ призрак.......Това продължава вече една година къде ли не ходихме какво ли не правихме и сега последно се установи, че е в дълбока депресия/к/о е повече от ясно след всичко/ и е в някаква фаза на анорексия #Crazy/но не защото има някава мания за не ядене или нещо такова..../ просто някакъв вид и форма на анорексия.Потърсих в Интернет и намерих единствено медицински к-т Здравец...
Ако някой може да ми помогне със съвет или препоръка ще съм много благодарна!

# 1
  • Мнения: 3 091
Аз ползвам иглотерапевт - имам такава тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=76028.0 . Пробвай с търсачката.
Д-р Силвия Еленкова, мобилен тел.: 0888506164

# 2
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Това ме подсеща, че и аз ходех да ме бодат преди 100 години  Embarassed (през 98-ма) и не е зле да направя пак един курс, защото въпросът при мен вече е не къде ме боли, а къде не ме Crazy.
Моят доктор се казва Клеменюк, приема в комплекс Дианабад, една странична постройка зад басейна, май се води към възстановителния център на Шойлев.
Утре ще взема актуални телефони от братовчедка ми и ще ги постна; тя му е по-прясна пациентка - след безкрайни проблеми с нередовен/ повече от редовен (на 2 седмици) цикъл и недомислени курсове на лечение с милиарди противозачатъчни хапове, вследствие на което остана с половината от косата си Sad, той й оправи проблема. За жалост косата й си е на същия хал Confused и сега маже 'овчето' лекарство, така че - внимавайте с противозачатъчните, нож с две остриета са Sick.

Общи условия

Активация на акаунт