Воайорство над съседите - практикувате ли го?

  • 3 934
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 121
Става дума за това воайорство при което сте си харесали някои съседи и си ги наблюдавате как си живеят или пък те вас. Имам такива комшии, които умират да зяпат в моята спалня..брр много ме дразнят ... и понеже са много близо до блока, имам чувството, че все ме наблюдават  Sick

# 1
  • Мнения: 78
не ме интересува какво правят съседите и не искам никой да наднича у нас, затова имаме пердета и щори. който иска да воайорства да гледа биг брадър

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Много обичам вечер да вися на терасата и да зяпам в прозорците на отсрещния блок.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 828
Не, просто не ме интересува.

# 4
  • Мнения: 253
До нас няма толкова близо блокове и няма как да ни наблюдават освен с бинокъл smile3503А лично аз не обичам да наблюдавам комшиите.

# 5
  • Майничка
  • Мнения: 12 570
От две години дебна едни комшии да си вдигнат изцяло щорите в трапезарията, че да видя хубаво една картина там. Е, не ги вдигат и това е! Май накрая ще се наложи да се запозная с тях и да ги помоля да я огледам... newsm78
А ако ми се случи късно през нощта да си дръпна пердетата в спалнята, гледката е вълшебна - сред тъмната маса на отсрещния блок тук-там светят прозорците на кухните и ярко очертават фигури на мъже по долни гащи, заврели глава в хладилника. hahaha Допреди година мъжът ми не ми вярваше, но сега, ако се случи да си лягаме по-късно, редовно се обзалагаме в колко кухни ще е така. Засега рекордът е 14, от 48 възможни. Hug

# 6
  • Мнения: 6 891
Срещу нас няма никакви блокове и никой не живее, така че нито аз мога да гледам някой, нито мен могат да ме гледат Mr. Green

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Единствения път, когато ми се е случило това и признавам, че го правех постоянно, беше когато в отсрещния блок младо семейство, което си бяха купили апартамент започнаха ремонта на детската стая. Какво толкова съм гледала ли? Ами, бяха си извикали една мадама, която направи страхотни стенописи с анимационни герои - Том и Джери, Мечо Пух и др. Всичко беше много красиво направено и наистина гледах с удоволствие как всеки ден се запълва поредното кътче от стената.
Накрая си признах на това семейство и даже ги помолих по-често да вдигат изцяло щорите, за да мога пак да се любувам от време на време на красотата.
Сигурно друго очаквахте да съм гледала, но... не ми се е случвало.

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Моят дом е моята крепост!
Тънки пердета, плътни пердета и щори - хА сега да видя кой и къде ще зяпа  Flutter

# 9
  • Мнения: 4 473
Воайорствала съм, да. Признах си още преди време в една друга тема, където писах, че когато си взехме преди 2-3 години камерата, изпробвахме зуум-а по този начин Mr. Green Сега май съседите ми воайорстват повече от мен, ама какво да направя като все забравям щорите пуснати Crazy ooooh!

# 10
  • Мнения: 1 520
Чак да иобичам да ги гледам - не.
Но съседите отсреща правиха ремонт тия дни, бяха махнали пердетата и без да искам / искат ми се набиха на око.

И веднага си представих как и ние така сме се набивали докато сложихме щорите.

А в съседите видях, същото като у нас.
Един дол дренки.

# 11
  • Мнения: 27 524
Не, скучно ми е  Confused Тук хората не знаят що е перде или щора и не е проблем да зяпаш къде ли не. Но никой не гледа и не се впечатлява. Рдин среу нас редовно си се разхожда гол, ама какво да му зяпам - след второто изпълнение вече не го забелязвам, а и той не се усеща, не го прави нарочно. Тук са си така - спокойни души  Laughing

# 12
  • Мнения: 1 416
Обичам да пътувам с автобус из София, да е студено и тъмно и да гледам в светещите прозорци... Да виждам малките фрагменти от домовете им, да си представям живота им. Чувствам се невероятно в такива моменти, става ми толкова уютно и топло отвътре. Определено се чувствам много мистично...

Общи условия

Активация на акаунт