Противозачатъчни "Жанин"?

  • 5 831
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 669
Въпроса ми е до ползвалите "Жанин"-появиха ли се при вас неприятни странични ефекти от тях?
На мен ми ги изписаха за регулиране на цикъла и понеже са слабо хормонални и рядко се появявали странични ефекти.Но все пак да попитам: някой имал ли е проблеми с тях- например,напълняване,болезнена менструация или нещо друго
А да ви се е случило и нещо в положителния смисъл- например пише в брошурата ,че регулирали омазняването на кожата и косата, увеличаване на бюста.....
Това е въпроса ми- надявам се да споделите Hug
Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 650
ами за положителните ефекти мога да кажа че наистина кожата става много хубава, но за бюста категорично не мръдна. Иначе на мен от всички противозачатъчни ми се гади, но от тези малко по-малко като че ли.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз пих Жанин преди година, преписани от гинеколог. Имах проблеми с кожата на лицето, но понеже подходих подозрително към тях още  в началото, ги пих само месец. Лицето ми не се повлия от тях, но до колкото знам трябва да се пият поне 3 месеца в моя случай. Бях пуснала тема относно хапчета, момичета каза че при тях  нямало странични ефекти, освен оскъдна менструация.

# 3
  • Мнения: 10 563
Фирмата производител от известно време мотивира сериозно гинеколозите - т.е. плаща им за изписването му. Моя приятелка ги пие, гади й се адски, но лекаря казал, че ако до 3 мес. не се оправи, ще й ги смени. Може и да са хубави. пила съм Новинет и ми се гадеше, после започнах Миреле и наистина гърдите ми пораснаха, за кожата не съм забелязала. Но е индивидуално и най-добре е да ти направят изследване, но досега не съм чувала някой да изследва хормони преди  предписване. Питат само раждала ли си, редовен ли е цикъла, обилен ли е и по външни белези - големина гърди, ханш, окосмяване преценяват дали си естрогенен тип жена и кое противозачатъчно е подходящо.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 033
Определено бях доволна от Жанин. Пих ги девет месеца по лекарско предписание, защото имах киста в единия яйчник- всичко се оправи благополучно. Не ми се е гадило изобщо, но аз ги пиех късно през нощта. Определено имах по оскъдна менструация и гърдите ми леко наедряха. За напълняване не съм качила повече от 2-3кг, но така ли иначе имах нужда от тях Simple Smile

# 5
Ако не се чувстваш добре спри приема и не се насилвай за определените месеци. Това са сериозни препарати

Общи условия

Активация на акаунт