Мамчета, кажете...

  • 577
  • 8
  •   1
Отговори
Мамчета, кажете ми моля какво давате на вашите 7м бебенца ако не искат АМ? Какво е менюто им за деня?

Последна редакция: ср, 30 авг 2006, 01:11 от Vivi

# 1
  • Мнения: 4 915
А твоето бебе на кърма ли е? Искаш да му даваш и АМ ли?...Малко не разбрах...

Иначе на 7 месеца Мариела освен кърмата, хапваше за деня сутрин половин чашка намачкан плод,  на обед 50-60 грама зеленчуково пюре и  50-60 грама каша вечер. Останалото - кърма на корем. 

# 2
  • Мнения: 980
На 7 месеца имахме 2 допълващи хранения - зеленчуци и плодове (или каша), кърмата беше основното.

# 3
не е на кърма, ядеше АМ+пюрета+каша, но отказа АМ и не знам какво да давам на негово място.

Последна редакция: ср, 30 авг 2006, 01:12 от Vivi

# 4
  • Мнения: 980
Каши с АМ и друга марка АМ? За кисело мляко ми се вижда рано...

Ако пуснеш ЕДНА тема и в другият форум за хранене с адаптирано мляко , може би ще има повече отговора.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Ние сме малко по-големи и вече давам овесени ядки,каша и пюрета като задължително добавям АМ.

# 6
  • Мнения: 210
ние сме по-големи но ядяхме и ядем така: 8:30 ам (имаме същия проблем като вас не искаме ам и сега пробвам с попара, грис ако не иска давам ам колкото хапне и стои гладен, не го карам. Сега ще сменям ам може и да прояде) 10-11 сок, 12-13 190мл зеленчуково или местно пюре(редувам ги през ден), 15 - 100мл плодово пюре, 18 - каша 200мл, 21:30 ам но с много зор, давам и от кашите лека нощ през ден. Аз заместих цялото хранене много бързо т.к не искаше млякото а с лъжичка всичко папка. Ще пробвам сега със смяна на млякото та дано го прояде, че и аз съм се хванала за главата. Че грам млечно ядене не ни остана. Успех. дано съм ти помогнала.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Каши с АМ и друга марка АМ? За кисело мляко ми се вижда рано...

Ако пуснеш ЕДНА тема и в другият форум за хранене с адаптирано мляко , може би ще има повече отговора.

Опитай с друга марка Ам. В краен случай и кисело мляко може, ако го хареса. Моят племеник е бил захранен с него на 3 м., сега се "тежи" на мястото (15г).  Laughing

# 8
  • Мнения: 321
Каши с АМ и друга марка АМ? За кисело мляко ми се вижда рано...

Ако пуснеш ЕДНА тема и в другият форум за хранене с адаптирано мляко , може би ще има повече отговора.

Опитай с друга марка Ам. В краен случай и кисело мляко може, ако го хареса. Моят племеник е бил захранен с него на 3 м., сега се "тежи" на мястото (15г).  Laughing


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=121580.0  това в тема за киселото мляко ОТ КОГА?

Общи условия

Активация на акаунт