Ретро ли сте?

  • 3 401
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
Слушате ли до премала от сутрин до вечер само и единствено радио РЕТРО?
Разлиствате ли с дълбока въздишка и умиление старите журнали за мода и иска ли ви се да можехте да се обличате и днес така?
Бихте ли дали-ако имахте неброени пари-луда сума за ретро-кола от 30-40-50 те години на миналия век?
Обичате ли да минавате през антикварните магазини и да си купувате по някоя и друга придобивка оттам?
Свива ли ви се сърцето от мъка, когато трябва да изхвърлите от апартамента/къщата старите скринове и гардероби на баба?
Поднасяте ли кафе във фарфорови чашки от началото на миналия век?
Въобще-къде се ситуирате вие самите времево?  bouquet

# 1
  • Мнения: 6 417
Антиките си ги пазя, но предпочитам всичко да ми е модерно, не ретро. Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 2 212
Радио Ретро ми харесва, но не го слушам по цял ден, относно облеклото и модата, предпочитам спортния стил, т.е. явно не се вписвам в ретро стила...и останалите изброени не са ми присъщи...т.е. по-скоро се ситуирам в новото време отколкото в ретрото...Е виж ако ми предложиш да съм някоя ренесансова принцеса в някое английско имение, няма да се поколебая и за миг  Flutter

# 3
  • Мнения: 7 474
Хич не си падам по ретрото Thinking, освен музиката  Flutter

# 4
  • Мнения: 1 860
 Направо ме размаза. Confused Нищо от изброените. С най-голямо удоволствие пращам всичко старо на боклука. Само за музиката може би има песни, които и след 100 години бих слушала.

# 5
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
да, но не по принцип. Пазя и ценя само нещата, които харесвам. Нямам скрупули да хвърлям  старини, които не харесвам.
И да, щяхме да купуваме едно 40 годишно БМВ спортен стил, ама забременях и взехме семейна кола  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 5 370
Направо ме размаза. Confused Нищо от изброените. С най-голямо удоволствие пращам всичко старо на боклука. Само за музиката може би има песни, които и след 100 години бих слушала.
Е, защо размаза чак?
Тази тема ми хрумна точно от един спомен.
Сенейството, в което работих преди годиииини във Франция, си беше обзавело изцяло гостната със стари мебели-за чиято поддръжка даваха яки пари.
А са ми почти набори.

# 7
  • Мнения: 7 837
Ако отговоря с ДА на повечето въпроси, ще излезе, че съм вехтошар  Laughing

# 8
  • Мнения: 2 407
Ретро не съм, обичам да слушам радиото.Дрехите не ми харесват, но мебелите да, като се освежат малко са много краасиви.Чашки от едно време имаме на село и там много обичам да ходя именно, защото всичко е по старинно.

# 9
  • Мнения: 5 370
Ако отговоря с ДА на повечето въпроси, ще излезе, че съм вехтошар  Laughing
Ама не бе-защо вехтошар?
Аз бих го нарекла СЪХРАНИТЕЛ на отминалото.
Поне така го усещам. Thinking

# 10
  • Мнения: 6 992
Слушате ли до премала от сутрин до вечер само и единствено радио РЕТРО? не, МилаГолд или Атлантик Simple Smile
Разлиствате ли с дълбока въздишка и умиление старите журнали за мода и иска ли ви се да можехте да се обличате и днес така?- не, дрехите ми изглеждат смешничко, а прическите и обувките съвсем.
Бихте ли дали-ако имахте неброени пари-луда сума за ретро-кола от 30-40-50 те години на миналия век?- да, но бих дала луда сума и за червен доджър,ако имах сумата и ако взема книжката на 12 септември Mr. Green
Обичате ли да минавате през антикварните магазини и да си купувате по някоя и друга придобивка оттам? - да, виж,това много го обичам и обичам да ми подаряват подобни неща.
Свива ли ви се сърцето от мъка, когато трябва да изхвърлите от апартамента/къщата старите скринове и гардероби на баба? - да, свива ми се Grinning По принцип не обичам да изхвърлам стари вещи,които носят спомени със себе си...И за това къщата и пълна с безумия.
Поднасяте ли кафе във фарфорови чашки от началото на миналия век?- не, единстевният сервиз за кафе ми го подариха за сватбата, а ние и без това кафе не пием...Но ми харесват старите джезвета.
Въобще-къде се ситуирате вие самите времево?  bouquet - къде се ситуирам времево....всъщност не знам точно, аз нака или иначе си живея в някакъв измислен свят, ама като че ли е повече в бъдещето, нищо, че смятам музиката от миналото за по-качествена и пазя всички джунджурийки.
[

# 11
  • Мнения: 3 153
Не, даже съм too cool по отношение на музиката! Обожавам модерната световна музика и имам всеки месец нов диск в колата с компилация на Топ 20 в света за месеца Peace Не че не харесвам и старите песни и не се разнежвам на някои, но определено не ги слушам ежедневно!

# 12
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ретро радио- не си го пускам, но когато го чуя някъде и често си припявам.
Стари вещи хвърлям с кеф.
Ретро модата...зависи колко ретро, но ми липсват "танковете".

Иначе си падам по стари ютии, телефони, колела от каруци, подкови и т.н

# 13
  • Мнения: 1 860
Направо ме размаза. Confused Нищо от изброените. С най-голямо удоволствие пращам всичко старо на боклука. Само за музиката може би има песни, които и след 100 години бих слушала.
Е, защо размаза чак?
Тази тема ми хрумна точно от един спомен.
Сенейството, в което работих преди годиииини във Франция, си беше обзавело изцяло гостната със стари мебели-за чиято поддръжка даваха яки пари.
А са ми почти набори.
Така ми хрумна думата "размаза", може би защото очаквах нещо друго свързано с ретрото  newsm78 Знам ли и аз...
 А, за приятелите ти ами какво мога да кажа. Въпрос на вкус, казало кучето и... Mr. Green
 

# 14
  • Мнения: 7 837
Аз бих го нарекла СЪХРАНИТЕЛ на отминалото.


Е, точно вехтошар  Laughing
Емоционално, нищо от това не ме влече.
Може би малко ретро колите, но и това си е гъзария, имайки предвид скъпата им поддръжка. Засичам редовно такива ентусиасти по пътищата, красиви са верно  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт