присъствието на таткото

  • 1 819
  • 61
  •   1
Отговори
  • BG
  • Мнения: 1 900
Бихте ли искали да присъства таткото на раждането на детето?През цялото време той беше при мен,даже отряза пъпната връв.Наистина много по-добре и спокойна се чувствах когато беше до мен,просто ми даваше сили.Да подчертая ,че той си е и медицинско лице,незнам дали това има някакво съществено значение,но...........аз съм за присъствието му. Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 6 164
Да, присъства и беше много щастлив и аз бях страшно спокойна и мина весело, защото постоянно се бъзикахме с екипа. Mr. Green

Има такава тема в Татковци, но не мога да пусна линк, защото търсачката пак не намира нищо Tired

# 2
  • Мнения: 5 026
 И ние с мъжа ми много искахме той да присъства на раждането на Бужи, но уви ни отказаха! Казаха: "В Плевен още няма такава практика, тъй като не сме намерили място къде да стои таткото!" Все едно ще правят клетка за татковците  Close

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 907
Да, аз много бих искала да присъства, но не мисля, че това е по силите на нашия татко, затова и не съм искала това от него. Той припада като му взимат кръв от пръста  Mr. Green

# 4
  • Пазарджик
  • Мнения: 162
Аз много искам сапругът ми да присъства, смятам че това е важно, той май се колебае но имам още 4 месеца да го убедя, а и лекаря ни отговори много уклончиво на въпроса . Но аз ще настоявам  Simple Smile Flutter

# 5
  • Мнения: 419
Аз съм ЗА,нашият татко присъства и ми беше много спокойно.Имаше кой да ми държи ръката и да ме гали по главата,да ми говори успокояващо и т.н. Peace

# 6
  • Мнения: 1 800
Аз раждах секцио и съпругът ми присъства, естествено зад стъклото, но наблюдаваше и снимаше всичко. Правеше ми физиономии и ме разсмиваше и ми беше по-спокойно някак си.

# 7
  • Мнения: 1 544
Първия път имах нужда да е до мен но тогава нямаше тази възможност, а сега аз много исках ,но акушерката с която имах уговорка ме разубеди и не съжалявам защото бях с епидурална и раждането ми беше дълго скучно и безболезнено .Просто трябваше цяла нощт да ме гледа как си подремвам и да се чуди какво да прави. Иначе по принцип съм ,,за,, присъствието на бащата.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 199
Нашия тати определено иска да присъства, а и мисля че на мен самата ще ми бъде по-леко като зная че е до мен. Така че аз съм "ЗА" присъствието на татковците  Wink, но все пак всеки си знае най-добре. Според мен няма нищо по-хубаво от това двама души, които се обичат и са дали живот на тяхното малко създание, да съпреживеят заедно и неговото раждане.

# 9
  • Мнения: 1 448
Твърдо ЗА!!! Но нашият тати не присъства  Sad

# 10
  • Мнения: 4 399
Има една много голяма тема в 'Татковци' с много мнения.
Моят мъж присъства. Влезна с мен и в операционнат, когато се наложи секцио по спешност. Щастлива съм че беше с мен през цялото време.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 392
Категорично против. Аз съм много суетна-, едно на ръка и нямам никакво желание мъжа ми да ме вижда в разчепатена, кървяща, крещяща и ревяща- не намирам нищо романтично или умиляващо в това, нито пък смятам, че това би накарало някой да бъде нещо "по"- по-отговорен, ангажиран или любящ   bouquet най-много да получи трайно разстройство на сексуалния ни статус след гледката, но... това е само мое мнение Simple Smile)

# 12
  • Варна
  • Мнения: 677
Azzy, абсолютно съм съгласна с теб! Твърдо ПРОТИВ! Въобще не смятам, че мястото на мъжа ми е в родилната зала.

# 13
  • Мнения: 78
абсолютно ЗА. обаче нашият татко е уникално шубе и ми отказа. но съм се зарекла другият път с мен

# 14
  • Мнения: 695
и на мен ми се искаше да присъства,но ми казаха,че не можело.сега като знам какво е незнам дали бих искала да присъства на второто раждане живот и здраве,защото незнам дали ще му е по силите Peace

Общи условия

Активация на акаунт