Варненки, ще пием ли кафе?

  • 495
  • 4
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
В събота пътувам за Варна сутрина и ще стоим близо 2 седмици. Много искам да се запозная с доста варненки и ще се радвам да се видим на по кафенце. Ако има желаещи да се видим и запознаем, ще си пратя телефона на лични. Simple Smile

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Сряда вечер ще си правим поредната дамска вечеринка, ако желаеш заповядай с нас! Сетне ще ходим и на танци.
За кафе денем, знаеш, с дечурлигите  на излет трудно се контактува  с останалите възрастни...
Ако те устройва този вариант - пиши.
Тия варненки, дето искаш да ги запознаваш със себе си, иди им пиши лични, щото може да не прочетат темата...

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Бе най-сигурно си е във варненската тема да е уговорката...

# 3
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Сряда вечер ще си правим поредната дамска вечеринка, ако желаеш заповядай с нас! Сетне ще ходим и на танци.
За кафе денем, знаеш, с дечурлигите  на излет трудно се контактува  с останалите възрастни...
Ако те устройва този вариант - пиши.
Тия варненки, дето искаш да ги запознаваш със себе си, иди им пиши лични, щото може да не прочетат темата...

Ооо, няма определени варненки. Ще се радвам на запознанство със всички. Hug Реших, че ще съм доста време там и ми се прииска да се видим с който има желание.
А това със дамската вечеринка ме устройва идеално. Има кой и детето да гледа, а има и кой да ме вози.
Вероятно ще присъствам. Къде е срещата?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ние мястото и часът решаваме в последния ден, засега планът е някоъ кръчма край плажа, щото сезонът си отива. Затова най-добре да ти оставя телефон и да звъннеш в Сряда, да кажа точно. Отивам на ЛС.
Чал съм.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт