Пране на плюшени играчки

  • 7 669
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 386
Хей момичета искам да ви запитам как перете плюшените играчки на децата.Имаме няколко големи дето и идея си нямам как да ги изпера а вече са доста мръснички.Страх ме е че ще стане вътрешността им на топчета от водата.  newsm78 И ще трябва да се  #2gunfire от яд.

# 1
  • Мнения: 9 902
в пералнята. Качествените играчки няма да загубят формата си, а и тези, дето ще се сплескат, пак стават за игра.

# 2
  • Мнения: 386
Една съседка също ми беше казала за пералнята   wash но те са доста големи та имам чувството че като се прегънат ще се деформират но може и да пробвам.А на ръка въобще и не виждам как ще стане да се изкара пенята от тях.

# 3
  • Мнения: 1 666
Нищо, че са големи - бухай ги в пералнята! Аз всякакви размери съм прала в пералня, включително един Мечо Пух, който едва го пъхам вътре.

# 4
  • Мнения: 695
 wash в пералнята .не стават като нови,но поне са чистички

# 5
  • Мнения: 2 040
в пералнята на 30гр. Даже и един голям мечок и куче набутах, но пооделно, щото всяко едно запълваше барабана и пак се изпраха по- добре от на ръка ...  Grinning
Даже и музикални съм прала така и пак си пеят ...

# 6
  • София
  • Мнения: 6 743
И аз смятам, че пералнята е най-удачният вариант  Hug Ако ги изпереш на ръка, вътрешността ще съхне по-дълго и рискуваш да мухлясат или най-малко да замиришат на лошо  Confused
А защо не ги занесеш в някое химическо чистене - поне големите  newsm78

# 7
  • Мнения: 520
В пералнята Peace

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
И аз в пералнята ги прах, само едно коте с дълъг косъм не посмях да пусна, че се скубе май, малката добре че не играе много с него.
Механични музикални също прах в пералнята.

# 9
  • Мнения: 194
В пералнята на по-ниски градуси,дори може и със студена вода,за да не се разтекат евентуално боите Peace

# 10
  • Мнения: 8 505
В пералнята.На 30-40*.А ако са много големи,пускай ги поединично.

# 11
  • Мнения: 3 271
И аз всичките ги пера в пералнята, нямат проблеми! А само така им вярвам, че са достатъчно чисти за да се рови дъщеря ми в тях

# 12
  • в семейството
  • Мнения: 404
В пералнята и даже след центрофугата излизат полусухи.

# 13
  • Мнения: 127
В пералнята -даже и на 70 гр.
Играчките са на кучето ми(нямам малки деца) Grinning

# 14
В пералнята и аз Grinning После, като изсъхнат, може да ги поразрешеш с четка или гребен Peace

Общи условия

Активация на акаунт