Харесвате ли си работата?

  • 2 597
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 235
Аз на моята стоя само заради парите , иначе не е мечтата ми за работа , ама какво да правя , хората бая пари ми дават и си мълча не мърдам от там и не се оплаквам .
Но понякога ми се приисква да си имам някаква работа която да си харесвам , и върша с кеф. Но тези чувства естествено гледам да ги притъпявам , за да не се стигне до самосъжаление . Тъпо ще е при положение че някои хора дори и работа нямат.
При вас как е положението?

# 1
  • Мнения: 234
Аз си харесвам работата,макар че в началото ми беше доста трудно.Работя по професията си и понякога е доста забавно в нашия офис!А и заплатата е супер!Е похвалих се......

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Да, харесвам си работата.
1.Защото работя с различни хора.
2. Защото си разполагам с времето.
3.Защото мога често да работя от вкъщи.
Единственото,което ме притеснява е, че не съм на заплата. Но... всеки избор има своята цена.

# 3
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
В началото не ми харесваше, така лошо ме посрещнаха колежките, че бях на път да се откажа Cry, но сега вече започвам да си я харесвам Laughing....

# 4
  • Мнения: 426
Аз работата си я харесвам, колегите ми са супер, НО парите идват малко.

# 5
  • Мнения: 998
В началото много ми харесваше, сега съм доста разочароване и смятам да напускам.

# 6
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Да, харесвам я, на този етап (до тук 5 години вече) напълно ме устройва.

# 7
  • Мнения: 7 914
С удоволствие бих я сменила...скучна ми е Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 639
Не ,не я харесвам ,но парите са добри ,работното време също,устройва ме идеално -но..... ми е тъпо и скучно ,немога да се развивам и тъпча на едно място Mr. Green,отврат и творчество никакво пфууу ,оплаках се.Обаче от утри излизам в отпускааааааааа

# 9
  • Мнения: 1 517
Като тип работа ми харесва, приятно ми е. Харесвам си и колегите. Но има два кусура  Laughing :
1. Парите са ми малко
2. Не разполагам с времето си (а имах такъв период и трудно се отвиква).
Аааа...харесвам си и шефа  Joy това май никой не го е писал досега.

# 10
  • Мнения: 3 360
О,да-много даже!Не мисля,че за момента има друга и по-добра алтернатива за мен!Докато мога това ще работя! Laughing

# 11
  • Мнения: 8 505
Харесвам бъдещата си работа Wink

# 12
  • Мнения: 8 917
Харесва ми ВСИЧКО,свързано с работата ми  Peace

# 13
  • Мнения: 17
О, да:) Разполагам ( почти винаги) с времето си, срещам се с много хора, пък и не е тежка. Е, засега не съм се опаричила, ама някак се ядва:)

# 14
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Много! Не съм предполагала никога (нито близките ми), че ще се занимавам с такава работа, но вече девет години я работя с успех, колегите ми харесват, заплатата ме устройва... е, като стигна определен етап, почва да ми доскучава, но засега има още стъпала за преборване.

Общи условия

Активация на акаунт