Официални тоалети във Варна?

  • 4 938
  • 5
  •   1
Отговори
Привет мили момичета!
След месец ще бъда кума на сватбата на наши приятели, а още не съм си търсила тоалет!Поогледах се,но не видях нищо подходящо!Моля ви, кажете къде  има магазини за официални дълги рокли на прилични цени, защото съм се спряла на този вариант!
Ще съм ви много благодарна ако споделите и ми помогнете!  bouquet  bouquet  bouquet
Хубав ден желая на всички ви! Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 1 540
Зад операта едно време имаше един магазин за рокли, много хубави помня че бяха, за стотина и нещо лева. Ако още е там съм сигурна, че ще си намериш нещичко  Wink

# 2
  • Мнения: 5 622

 Ако това е в пресечката, в която се намира и магазин Адреналин (ако не се лъжа), това са най-грозните и кичозни рокли, които съм виждала. Stop

Може би имаш предвид друго място все пак?  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 769
Честно казано се въздържам да препоръчам магазин. Магазините, за които се сещам са малко стил офис облекло (Дика примерно). За официална рокля аз бих си ушила по поръчка. Ако се интересуваш ще ти дам на ЛС шивачка на лесно място, която добре работи и за шев на такава рокля взема 40-70лв (с плата ще се заформи около 100-120лв тоалет).
За сватбената ми рокля ми взе 70.

# 4
  • Мнения: 547
Мисля, че rorrr говори за магазин Тианда, който се намира с/у Адреналин и съм съгласна с нея, че там има много добри попадения. Има и разни пернати и много, много екстравагантни рокли, които наистина не бих си купила, но като цяло там можеш да намериш хубав тоалет точно за повода. Работят и по модел на клиента, аз съм доволна. За да не се чудиш кой крив, кой прав, просто отиди до магазина   bouquet

Другото място, за което се сещам е един магазин за конфекция, намира се на Шипка, като се излезе от подлеза в посока Годзила се пада вляво. Те май са два магазина, защото ми се е случвало да ми носят дреха от другия... Имат тоалети на Яша, които също можеш да видиш.

# 5
Момичета, много ви благодаря!  bouquet Ще потърся въпросните магазини! Дано да си харесам нещо! Ако още някоя от вас знае дуги магазини, нека да пише! Страшно сте ми полезни, за което благодаря най-искрено и от сърце!!!! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт