Бодежи ниско долу в 38г.с.

  • 876
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
Здравейте мамчета,
вече съм в 38 г.с. и от вчера по време на подготвителните контракции започнах да получавам бодежи ниско долу, а не болки. Това означава ли, че тези бодежи са първата крачка към болките. Вие как мислите? Започнах да се притеснявам. Все още не съм си взела направлението за раждане, дори незнам какво представлява тази обменна карта. Някакси не се чувствам готова още за раждането, а пък тези бодежи още повече ме объркват. Сигурно ви звуча тъпо, но се надявам да ми разберете притеснението около предстоящото събитие.

# 1
  • Мнения: 3 777
Мила аз си имам и бодежи и чисти болки, не мога да мръдна от леглото и си мисля че всеки ден е денят...
Ходи си вземи направление от гинеколога, който ти следи бременоста, не е толкова сложно. Би трябвало да ти даде и останалите документи вече.

# 2
  • Мнения: 596
А бодежи ли са или по-точно една остра болка за кратко, защото аз от известно време имам такава и някой беше обяснил, че бебето засяга някакви нерви и от това се получава.

# 3
  • Мнения: 928
Ами добре е вече да си подготвиш документите и багажа за родилното,защото момента наближава.Успокой се и събери сили,а ние ще стискаме палци всичко да е наред.Късмет!

# 4
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Потготви си документите, не отлагай, подготви и бажажа си - за всеки случай  Wink . Иначе болките, които описваш, може да са от разтягането на таза, може бебчето леко вече да се смъква надолу  Wink . Не се притеснявай, всичко ще е наред!

# 5
  • Мнения: 1 014
Хайде, приготвяй се и стискаме палци. Дано всичко мине бързо и безпроблемно! Успех!

Общи условия

Активация на акаунт