Кърещите майки не са изчезващ вид

  • 428
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 967
Искам само да се похваля, че преди малко в офиса ми на Раковска (на партера с вход от улицата сме) влезе майка с количка с молбата ако може да накърми бебето си вътре, че в центъра в лудницата наистина няма къде. Малчуганът надаваше яростен вой. Аз много се зарадвах - за първи път виждам непозната жена да кърми. Бебенцето беше на 4мес., но доста едричко, а се е родило недоносено, но само от кърма голям юнак е пораснал. Като малчуганът се нахрани и заспа с майката си поприказвахме. Някак ми стана много мило и си спомних какви бяхме ние в този период. Поздрав на всички кърмещи мами   bouquet Hug

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Моето учудване беше още по-голямо, когато видях една майка с две дечица, по-малкото на около годинка и нещо да го кърми и при това в кафене насред центъра на Стара Загора.
Моята кокона отиде да им рови в количката и докато ги спасявах от напастта реших да я заговоря, но тя е оказа не много контактна. А на мен дори ми идваше да я поздравя, но се стърпях  Grinning

# 2
  • Мнения: 619
и аз видях в градската градина една мама да кърми-за първи път я виждах,почти съм сигурна,че не е от форума!много мило ми стана...

# 3
  • Мнения: 4 242
Дали защото аз и "моите" мами около мен кърмим ежедневно из градинките в квартала, все по-често виждам млади майчици да се пресрамяват, кой с пеленка, кой директно. Много им се радвам, ама много и топло им се усмихвам с надеждата че не ги притеснявам като покажа че съм забелязала какво правят. Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 156
В градината до общината  в  града на липите също се срещат кърмещи майки   bouquet

# 5
  • Мнения: 829
да, и аз така ликувах на морето, като видях 3 майчета поотделно да кърмят бебетата си на плажа! и още ми прави приятно впечатление, че в Южния парк виждам по-често кърмещи майки на малки бебенца! винаги това ми оправя настроението!

явно се "престрашават" или по-точно пресрамват все повече мами!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт