Какви обувки си купувате?

  • 6 142
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 253
Имате ли предпочитана марка обувки или обикаляте по магазините и си купувате тези,който ви харесат? Simple Smile

Последна редакция: пт, 25 авг 2006, 15:46 от toni_n

# 1
  • Мнения: 8 505
Имам,разбира се.Нося само маратонки,така че марките нямат значение конкретно в темата.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 6 173
обикалям ,най-малкото за да огледам къде -какво,но в няколко определени магазини

ще гледам най-вече подметката да не е от най-тънките  и вътре да са удобни, а не да ми се подбият краката както от "марковите" ми каубойски ботуши ,на които се наложи да сложа допълнителна стелка Close

# 3
  • София
  • Мнения: 121
Купувам това, което ми харесва. Обикалям всички магазини, напоследък и в магазини с БГ обувки има много читави модели. Не робувам на марки, само защото не мога да си ги позволя  Mr. Green

# 4
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
На първо място гледам да са ми удобни,което означава не винаги да са модерни.Така и не се научих да ходя на висок и тънък ток.Бих искала да нося наистина качествени обувки,но възможностите ми са други.На кратко като тръгна за обувки и чанти първо влизам в двете "Карли"на Графа и на Алабин.

# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Обичам типа кларкове и затворени сандали....обичам да са широки от пред, за да мога свободно да мърдам пръстчета......естествени материали........сносна цена ( променлив критерий )

Но за лятото нямах време да търся и купих първия боклук от Метро, който ми хвана окото......за да имам нещо подходящо за сезона.........едни чехлИчки

# 6
  • Мнения: 259
Купувам това дето ми хареса,пробвам ако са ми удобни и от естествен материал направо си ги купувам.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Купувам тези, които ми харесват.

# 8
  • Мнения: 14 471
скъпи
последната ми придобивка я имаше в сп. "Ева". С малката подробност, че аз ги имах месец преди да ги препоръчат. По- напред съм даже от префърцунените стилисти на "Ева".  Crazy

# 9
  • Мнения: 253
А вие познавате ле естествените материали или се доверявате на продавачките?Защото на ме н ми се е случвало да се опитат да ме излъжат само и само да си купя Twisted Evil
скъпи
последната ми придобивка я имаше в сп. "Ева". С малката подробност, че аз ги имах месец преди да ги препоръчат. По- напред съм даже от префърцунените стилисти на "Ева".  Crazy
Те в "Ева" пувликуват обуки,които са се заседяли в скъпите магазини,но това е друга тема.Мое мнение/за списанието/ smile3503

# 10
  • Мнения: 2 529
Как беше рекламата - "ако са обувки, да са италиански"  Party, подкрепям и слагам моето продължение за маратонките - ако са маратонки, да са Puma  Sunglasses

# 11
  • Мнения: 8 505
А вие познавате ле естествените материали или се доверявате на продавачките?

Познавам ги,да.Ако все пак имам колебания,искам кутията-за да видя със сигурност какъв е материала.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Определена марка- не. Имам обувки или ботуши от една марка, но определено избирам това което ми хареса и най-важното да са ми удобни и качествени.
Обикалям , в няколко определени магазини, единствено за обувки не ми се свидят парите (но не и безумно скъпи). Бг обувки не съм си купувала от години.

# 13
  • Мнения: 14 471
А вие познавате ле естествените материали или се доверявате на продавачките?Защото на ме н ми се е случвало да се опитат да ме излъжат само и само да си купя Twisted Evil
скъпи
последната ми придобивка я имаше в сп. "Ева". С малката подробност, че аз ги имах месец преди да ги препоръчат. По- напред съм даже от префърцунените стилисти на "Ева".  Crazy
Те в "Ева" пувликуват обуки,които са се заседяли в скъпите магазини,но това е друга тема.Мое мнение/за списанието/ smile3503

аха - така ще е:моите тъкмо ги получаваха в магазина

# 14
  • Мнения: 1 547
Напоследък скъпи. Просто иначе не мога да харесам. Налага се да си обновя гаредероба и да си купя по-елегантни тоалети, но съм луда по обувките на Pepe Jeans и на Hot Spot  Crazy
Миналата събота отнесох едни много сладурски от магазина на Pepe, но в никакъв случай не елегантни, каквито първоначално исках да си купя.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт