Отзиви за фотоепилацията в Beauty Face в Люлин?

  • 2 398
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 057
Ходила ли е някоя от мамите на фотоепилация в козметичен салон "Beauty Face" в Люлин и какви са отзивите? Може и някой от татковците да знае нещо, така че очаквам мнения.

# 1
  • Мнения: 1 455
Аз съм ходила засега само на една процедура,вече мина един месец,но има места на които изобщо не са поникнали косми.Аз лично засега съм много доволна и ще продължавам там да ходя,единствено ме притеснява болката-при мен беше непоносима.Дано се включат и други майки ходили там.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 530
Аз ходя от две години и съм много доволна. Препоръчвам ги горещо.

# 3
  • Мнения: 10 758
Ходих миналата година два пъти.Около 30% от космарляците ги няма.Аз си махах само на подмишниците.Обаче ми е малко далечко и спрях да ходя, но мисля пак да си подновя посещенията.Болеше ме, но то е за секунда.То даже не е и болка, а нещо като парене.Все едно си се опарила с коприва Mr. Green.

# 4
  • Мнения: 219
Някой може ли да ми каже работното им време? Благодаря!

# 5
  • София
  • Мнения: 2 057
Hi,
продължавам да проучвам темата за фотоепилацията и още не мога да се убедя, че трябва да отида. Изчетох доста мнения и за лазерната епилация в Борекс, четох добри отзиви и за High Care Center и центъра за медицинска козметика на Мая Тачева. И вече съвсем се обърках и не зная какво да правя.

Проблемът ми е, че съм с доста светла кожа, светли косми (мъх, който ме дразни, не че се вижда толкова, но аз го мразя) по лицето и по-тъмни - под мишниците и бикини зоната. Освен това, не издържам на болка, а четох, че такава все пак имало....

Моля, дайте съвет какво да правя!

Общи условия

Активация на акаунт