Петъчно :) Какво планувате за уикенда и много поздрави от Никол.

  • 1 725
  • 32
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 743
Дано не ме набият модовете  Embarassed, ама...обещах  Blush
Първо: Какво планувате за събота и неделя?
Второ:Имате много поздрави от Никол  Hug Скоро си идва  Mr. Green

Ние одавна не сме почивали пълноценно и мислим след като си пооправим къщата да се разплуем като тикви, да гледаме филми, да слушаме музика и т.н. (дано не ни мине котка път  Praynig)

# 1
  • Мнения: 2 768

Ние одавна не сме почивали пълноценно и мислим след като си пооправим къщата да се разплуем като тикви, да гледаме филми, да слушаме музика и т.н. (дано не ни мине котка път  Praynig)



мммм, звучи приказно! май ще го пробваме и ние  Party благодаря за хубавата идея!   bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 6 743
Брех, к'ви скръндзи сте  Crossing Arms Нищо не споделяте - да крадна и аз някоя идея  Thinking

# 3
  • Мнения: 1 983
мерси за поздравите  bouquet
а иначе утре мисля да се пошляя с приятелки, защото днес изчистих, после посрещаме свеки от италия и заминаваме на село, да видим малката, в неделя цял ден ще сме там и вечерта като заспи обратно
накратко е това Peace

# 4
  • Мнения: 7 837
Най-вероятно ще пренасяме багаж утре. А в неделя - пикник, но си търсим желаещ да се заеме с барбекюто в тази жега  Laughing

# 5
  • Мнения: 3 447
А в неделя - пикник, но си търсим желаещ да се заеме с барбекюто в тази жега  Laughing

Ако изпратиш билет, обещавам да връткам кифтетата чак до залез Mr. Green

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
Мислехме утре да отидем на Шипка, ще има възстановка на опълченски боеве, но ми мина котка път. Налага се да остана да поработя.  #2gunfire
Но в неделя се покривам на панаир в едно близко градче. И ще си изключа телефона.  Mr. Green

# 7
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Моя мъж е от повече от 3 месеца в Англия. Почивните ми дни са изпълнени с детски забавления с Вал. Но утре вечер сме планирали да излезем с колежки по женски с никакви разговори за работа..

# 8
  • Мнения: 2 897
За утре-нищо специално,ще си почивам,ще почета,ще се видя с приятелки.В Неделя сме на сватба Simple Smile

# 9
  • Мнения: 899
Ще спя до късно.
Ще пия поне един час кафе.
После мисля да ида да пия кафе при нашите  Wink
Като се събуди милият, ще ходим на пазар (надявам се).
Ще чистя. Ще пера. Ще пиша.

# 10
  • Мнения: 9 894
о, сутринта ще закусим семейно, ще напазаруваме нещо, ще го сготвя, ще обядваме и после ще ида на фитнес, докато мъжете придремнат заедно. Вечерта имам правото да погледам морето, без някой да ми досажда.
В неделя почти същото, но имаме и среща с приятели, дошли на почивка. Освен това мисля да намеря време за книга и плетка.
И понеже го написах, сто процента ще ми се променят плановете.

# 11
  • Мнения: 600
скарахме се с т.нар. съпруг(за пореден път). аз събирам багажа и товаря колата - отиваме с дребната при мама. за съжаление Cry брат ми заминава в неделя в чужбина - за една година. ще го целуна за довиждане рано сутринта. много ми е тъжно, бъдете с мен Cry. неделя вечер съм на сватбено парти на колеги(ако мама гледа дребната).това е. в понеделник - пак на работа. понякога ми се иска да няма уикенди - само защото неизменно свършват Confused

# 12
  • Мнения: 2 849
Днес се скапах от чистене ,за да нямам грижата събота и неделя .Ще обиколим паркове с малечко и татко му ,ще хапнем ,поспим ,ще се срещнем с приятели .
Зори ,и снимки да покажеш от сватбата ,да видим прическата все пак . Flutter

# 13
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Ами, щяхме да си ходим на село на сбор, но, уви... Мъжо заминава утре вечер на път, та плановете пропаднаха. Ще станем сутринта, закуска, после на кафе, пазар, готвене и мисля да помързелувам. А в неделя, мъжо ще е заминал, ще го ударя съвсем на мързел. Тази вечер горе-долу си поизчистих, та да не се занимавам в събота и неделя. Засега е това, пък какво ще излезе накрая, не се знае.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 530
Утре обичайното, мъжа ми ще работи до надвечер. Иначе в неделя ще качим връх Мусала. През последните седмици качихме Черни връх, Рибните езера и така.

Общи условия

Активация на акаунт