Спорт за 5 годишен

  • 882
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
Бих искала да започне да развива физическа култура и малко по малко (само)дисциплина. Къде в София бих могла да намеря нещо подходящо?

Предварително благодаря Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 492
На Герена има доста, но какво е подходящо за детенцето, не знам.

# 2
  • Мнения: 78
ОХ АЗ СЪЩО МИСЛЯ ПО ТОЗИ ВЪПРОС ЗА ЕСЕНТА И ЗИМАТА.И БЕЗ ДРУГО ЛЯТОТО СИ ТИЧА НАВЪН.СМЯТАМ СКОРО ДА ПРОВЕРЯ НА ГЕРЕНА.СЪВСЕМ ДО НАС Е.ДЪЩЕРЯ МИ Е НА 4 И ПОЛОВИНА.ТЪКМО ДОКАТО Я ЧАКАМ СМЯТАМ НАЙ-НАКРАЯ ДА СЕ ВЗЕМА В РЪЦЕ И ДА ПОСПОРТУВАМ И АЗ-Я АЕРОБИКА, Я ФИТНЕС.............. newsm39

# 3
  • Мнения: 313
Защо не помислиш за плуване. Моята дъщеря от 4 годишна ( дори нямаше навършени ) " тренира " плуване. Не съм от София, но предполагам, че има подходяща база за деца.

# 4
  • Мнения: 72
Защо не помислиш за плуване. Моята дъщеря от 4 годишна ( дори нямаше навършени ) " тренира " плуване. Не съм от София, но предполагам, че има подходяща база за деца.

Прекрасен спорт е плуването, но ни го забраниха по медицински показания, и мисля да изчакам още преди да го пратя пак Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 491
Тенис може би. Моят син е на 6 години и ходи от това лято, минималната възраст е 5 години. Общо-взето на на тази възраст им развиват чувството за координация и дисциплина. Ние сме доволни. Ако ти харесва като идея и в София има закрити кортове, можеш да опиташ.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 522
плуване и тенис  Peace- аз практикувам и двете и съм ги започнала, горе- долу на тази възраст. мисля и моите тогава да почнат, ама ако имат желание де

# 7
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ние попитахме Самуил какво иска да прави. На него му харесва да "играе" тенис. Така че, на есен ще го запишем.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 242
Някой знае ли дали на стадион Раковски или на кортовете до Спартак има закрити кортове?
Моята ще я запиша към читалищито - на народни, модерни или балет /по което заниманията са слад 18 ч/
През зимата смятам да я водя и на кънки /събота и неделя/.
Ще я водя до някое време и на плуване.
До нас има и една зала, където има спортна гимнастика за деца. Може би ще проверя и там.
Проблемът при нас е, че и двете сме свободни чак след 10 ч., а малко занимания започват тогава и то в близост до нас.

# 9
  • Мнения: 245
Някой знае ли дали на стадион Раковски или на кортовете до Спартак има закрити кортове?
Моята ще я запиша към читалищито - на народни, модерни или балет /по което заниманията са слад 18 ч/
През зимата смятам да я водя и на кънки /събота и неделя/.
Ще я водя до някое време и на плуване.
До нас има и една зала, където има спортна гимнастика за деца. Може би ще проверя и там.
Проблемът при нас е, че и двете сме свободни чак след 10 ч., а малко занимания започват тогава и то в близост до нас.

Няма закрити кортове за съжаление.
Лекси, ако искаш зимата може да водим децата заедно на кънки?
Имам огромно желание тази зима по-интензивно да го водя моя миш. Simple Smile

# 10
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
http://www.zadecata.com/index.php


Виж тука.......отляво има една графа "Спорт"

# 11
  • Мнения: 8 917
Бих искала да започне да развива физическа култура и малко по малко (само)дисциплина. Къде в София бих могла да намеря нещо подходящо?

Предварително благодаря Simple Smile
(
Карате - при колегата ми Mr. Green Peace

# 12
  • Мнения: 181
А може ли да ме ориентирате къде на Герена да проверя за спорт за малки деца? Там знам само къде е фитнес залата, обяви не съм срещала.

# 13
  • Мнения: 245
А може ли да ме ориентирате къде на Герена да проверя за спорт за малки деца? Там знам само къде е фитнес залата, обяви не съм срещала.

Детето на едни наши приятли ходи там на спортна гимнастика, много са доволни.

# 14
  • Мнения: 72
Някой има ли инфо за тенис в борисовата градина и става ли и за зимата? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт