желания...

  • 1 507
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
най-накрая разбрах какво е да си възрастен и да не разбираш младото поколение..ей ви на на заем от дира съвсем сериозна тема от 16 годишно момиче..
     "Хелоу хора.Как сте?Моля ви са помогнете ми.Аз и 2 мои приятелки имаме голямо желание да станем вампири.Но няма кои да ни направи такива.Ако може вампирчетата от Варна да ни "помогнат". "
      "На 16 съм .Не приличам на скумрия а на себе си.А ти верно ли е че си трол а а а.Много се кефя на кръв ,даже съм пила .Ама мойта си е най-хубава."



# 1
# 2
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Боже опази!  Shocked
Дано мойте деца да не се сдухат толкова...ами нямам думи...

# 3
  • Мнения: 811
 Shocked Shocked Shocked

аз на техните години исках да съм Пипи дългото чорапче или Роня,дъщерята на разбойника  Mr. Green

криворазбрана цивилизация   ooooh!

както каза Laura Sh Боже опази!

# 4
  • Мнения: 2 821
ей ви на на заем от дира съвсем сериозна тема от 16 годишно момиче..   

И как точно през нета разбра, че е сериозна тема...
То при такива възрастни дето се връзват как да не плещиш простотии Crazy

# 5
E, какво толкоз...малко черен хумор .По-ужасяващо щеше да звучи ако си търсеха някой да ги превърне във фолкпевици  Mr. Green

# 6
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ай ся и вие, метъли не сте били, нито пънкове.  Laughing Какво се правите на три и половина. По мое време беше "модерно" да си сатанист.
 hahahaПознавах точно трима Жоро Сатаната. 
Мен лично не ме привличаше идеята, но съм носила обърнат кръст. С триста зора си намерих.  Joy
На тази възрст децата искат да са различни, да шокират, да покажат, че не им пука за обществото.
По мое време съдраните дънки и веригите изприщваха всяка уважаваща себе си баба.
Бабите обаче не са това, което бяха. Трудна им е задачата на днешните пубери, трудна-а-а.

# 7
  • Мнения: 490
Пратете ги в Румъния на стаж тез девойки! Laughing

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Моето мнение е, че като нямат какво да правят започват да мислят за глупости. Казвам, моето, защото не си спомням такива мисли да са ми минавали през пубертетската ми глава навремето.
Решила съм да не оставям време на децата ми да бездействат и да търсят с какво да убият скуката. Но нищо не се знае, никой не е застрахован.

# 9
  • Мнения: 3 447
Ай ся и вие, метъли не сте били, нито пънкове.  Laughing Какво се правите на три и половина. По мое време беше "модерно" да си сатанист.
 hahahaПознавах точно трима Жоро Сатаната. 
Мен лично не ме привличаше идеята, но съм носила обърнат кръст. С триста зора си намерих.  Joy
На тази възрст децата искат да са различни, да шокират, да покажат, че не им пука за обществото.
Съгласна съм с Василиса. Стига бе, преди 10 години и вие сте били на 16  Simple Smile Мен повече ме притеснява неграмотното писане, отколкото написаното.

аз на техните години исках да съм Пипи дългото чорапче или Роня,дъщерята на разбойника  Mr. Green

Извинявай, ама на 16 се съмнявам да си искала точно това Wink

# 10
  • Мнения: 695
E, какво толкоз...малко черен хумор .
ами и аз така го възприех като черен хумор Laughing

# 11
  • Мнения: 805
На 16 и аз мечтаех да бъда вампир  Laughing Обличах се мрачно, гримирах се като някоя мракобесница. И аз като Василиса носех бижута и аксесоари с обърнати кръстове, пентаграми и други символи. Четях специализирана литература. И бяхме много, и бяхме цяла общност  Laughing Хапахме се, рязахме се, бодяхме се. Добре, че не стана някоя беля  Sick

# 12
  • Мнения: 899
Когато аз бях на 16 ги имаше същите неща, все метъли бяхме  Wink

# 13
  • Мнения: 3 447
На 16 и аз мечтаех да бъда вампир  Laughing Обличах се мрачно, гримирах се като някоя мракобесница. И аз като Василиса носех бижута и аксесоари с обърнати кръстове, пентаграми и други символи. Четях специализирана литература. И бяхме много, и бяхме цяла общност  Laughing Хапахме се, рязахме се, бодяхме се. Добре, че не стана някоя беля  Sick

Тъй, тъй Simple Smile И кръв сме пили, и имам няколко "кръвни" братя и сестри даже Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 3 421
 Брей, аз чак толкоз "умни" неща не съм правила. Rolling Eyes
Мисля си, че това е от скука и от недостатъчна ангажираност. Ако на тази възраст децата имат досатътчно занимания едва ли ще им остане време да измислят такива умнотии.

Общи условия

Активация на акаунт