Уволниха лекар, казал истината пред Господари на ефира

  • 757
  • 6
  •   1
Отговори
# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Някои работодатели се мислят за всесилни. Да си търси правата човека. На бившата ми работа уволниха колега за това, че се е понапил на банкет(извън работно време) и е говорил някои истини. само че колегата ми не само че е подписал заповедта за уволнение, а и се е съгласил да напусне доброволно и сега не може да я съди шефката.

# 2
  • Мнения: 5 622
Според мен, при неправомерно уволнение би трябвало хората да започнат да си търсят правата чрез съда. Единствено тогава и работодателите ще се спрат малко и както се каза по-горе, няма да се имат за всесилни  Stop

# 3
  • Мнения: 3 376
Така е....повечетот хората са свикнали да се примиряват с положението.
Но е хубаво,че има хора като този доктор,които не се страхуват да кажат истината!Това му прави чест,защото всички знаем какво е положението в "Бърза помощ" и как изобщо не може да се разчита на тях.Дано нашите управници се стреснат малко след тези "уронващи престижа на институцията" твърдения и да направят нещо най-сетне!!!! Защото утре може ние или някои от нашите близки да се озовем в същото положение...

# 4
  • Мнения: 271
Не съм сигурна, но това не е ли случая при който почина човека докато дойде линейка. Чакали са я над 2 часа Shocked Друг е въпроса, че аз не бих чакала толкова а бих взела такси (но не това е важното в случая).

# 5
  • софия
  • Мнения: 376
трябва да си търси правата човека,пък и не е казал някаква лъжа,повечето знаем колко бърза е бързата помощ в софия

# 6
  • Мнения: 495
евала на доктора за доблестта да каже такива истини
но хора като него в днешно време, пък и не само в днешно, се смятат за ...... безразсъдни, меко казано

Общи условия

Активация на акаунт