Ей, т`ва се казва късмет

  • 815
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 467
Спечелих второ парео от Фанта... То за първото беше голяма радост и после голямо разочарование, но пък си ми е награда и ще му измисля някакво смислено приложение(за парео определено не става.)
Та - ако някой иска едно бамбуча, т.нар "парео" ( чист найлон с размазани фигурки), да пусне едно лс да се разберем как да му го връча. Печели първия разбира се!
ПС: Чакам доставката на второто другата седмица по куриер. Преди малко проверих капачката.

# 1
  • Мнения: 805
Печели първия разбира се!

Е, аз как мога да съм сигурна кой е изпратил първото лс? То така всеки може да се мине.

# 2
  • Мнения: 467
Калпазанке, да ти смятам ли постинга за заявка?
Ако отговорът е да - ти си първа, ЛС нямам още.

# 3
  • Мнения: 5 622
Имам капачка, която чака за проверка на бюрото до компютъра вече повече от седмица....

Къде мога да я проверя, че нещо сайта на кола е доста объркан  newsm78

# 4
  • Мнения: 467
Буба, ето тук - директно:
http://212.95.182.166/promo/fantabamboocha/code.begin.php
И айде, че то е до 30ти прИмоцията , ако не се лъжаSimple Smile

# 5
  • Мнения: 467
Побууут!
Нямам ЛС още... Калпазанка, само се закачаSimple Smile
Ако не го искате, директно ще се свържа с Лавендърката, да зарадваме някое хлапе!

# 6
  • Мнения: 5 622
Буба, ето тук - директно:
http://212.95.182.166/promo/fantabamboocha/code.begin.php
И айде, че то е до 30ти прИмоцията , ако не се лъжа:-)

Благодаря ти   bouquet

Аз естествтвено не печеля  Crazy

# 7
Спечелих второ парео от Фанта... То за първото беше голяма радост и после голямо разочарование, но пък си ми е награда и ще му измисля някакво смислено приложение(за парео определено не става.)
Та - ако някой иска едно бамбуча, т.нар "парео" ( чист найлон с размазани фигурки), да пусне едно лс да се разберем как да му го връча. Печели първия разбира се!
ПС: Чакам доставката на второто другата седмица по куриер. Преди малко проверих капачката.

верно голяма късметлийка Simple Smile

Я дай снимка на твоето да го видим... Crazy

# 8
  • Мнения: 467
Довечера ще го снимам, че апарата е в мъж ми.

# 9
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Ние спечелихме огърлица, но още я чакаме, та разочарованието ни предстои  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт