Моля майчици помогнете

  • 1 541
  • 16
  •   1
Отговори
вече съм в 45 дни преди раждане.Отначало мислех да се насоча в Правителствена -защото имам наблюдение върху лекарите  и основният плюс че не се ангажира лекар.Но 3 пъти ми се налагаше по спишност да ходя в Шейново и съм също много доволна.Нзнам коя болница да избера.Ако е Шейново и съм без уговорка трябва ли предварително да се отиде на консултация  или направо отиваш при необходимост?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 967
Не знам как е в Шейново, но определено е за предпочитане пред Правителствена. ЗА въпросната болница съм чувала не много приятни истории. Най-добрата ми приятелка с уговорка с лекарка си изпати доста от въпросната докторица.... Все пак Шейново е родилен дом, докато в Правителствена е само едно АГ-отделение....

# 2
  • Мнения: 4 053
не,не е нужно да ходиш предварително на консултация в Шейново зада родиш,
взимаш в един плик всички изследвания,бележки и обменната ти карта и си готова,
и леко раждане  bouquet
а иначе моята приятелка роди в Правителствена и всичко мина ок и е доволна Wink

# 3
  • Мнения: 2 849
Като дойде време да раждаш ,отиваш в Шейново ,не са нужни уговорки и предварителни прегледи там .Не мисля ,че ти е нужна уговорка предварително ,ще попаднеш на лекари и акушерки ,които ще ти помогнат да родиш бързо и лесно .Страхотни са .Била с в болницата ,добила си представа и щом казваш ,че ти харесва . WinkЛеко раждане .

# 4
  • Мнения: 5 500
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23714.0

5. Заглавието на нова тема трябва да е подходящо и описващо съдържанието на темата.
Недопустими са заглавия от рода на:
Помогнете ми, Спешно, Имам проблем, HELP: PROBLEM, ПОМОООЩ!!!!!!, Molqvi kajete ......., nqkoi znae li... и т.н.

Изкара ми акъла с това заглавие  Shocked




# 5
  • София
  • Мнения: 290
Аз имам приятел, който е хирург в правителствена б-ца. Когато разбра че съм бременна ми каза да не стъпвам в родилното на тяхната болница и ако ме видел там щял да ме извлече и насила ако трябва... Shocked
Не искаше да ми каже подробности, но на мен и това ми стигаше за да се откажа от идеята да раждам там.

# 6
  • Мнения: 1 877
о,не ме шашкайте бе,хора!аз мисля да раждам планово секцио в правителствена при д-р Костурска...има ли някой,който да има мнение за тази докторка?

# 7
  • Мнения: 292
От Пловдив съм и не мога да помогна, но наистина спираш въздуха с това заглавие!!! Вдигна ми се адреналина, ми недей така - споко и леко раждане!!! Чакаме обратна информация. Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 1 043
Шейново - аз винаги бих предпочела специализирана болница.

# 9
  • Мнения: 143
Шейново е много добра болница ,но аз съм за Правителствена.Преди една година родих там с планово секцио и искам да кажа ,че това бяха едни от петте най-спокойни и приятни дни в живота ми.Никъде другаде няма да те проверяват през 5 минути как си и дали нещо не те боли-там го правеха ,даже на моменти ми ставаха леко досадни с грижите си .Докторът който препоръчвам е Асенова !!!!!!!!!Успех и леко раждане !!

# 10
  • Мнения: 3 760
Аз раждах в Шейново и за това съм против  Wink
За правителствена не знам нищо...
Защо не се насочиш към Св. София?
П.С. Моля те смени това заглавие!   bouquet
Леко раждане!!!!   bouquet

# 11
  • Мнения: 140
За всяка една болница ще чуеш и хубаво и лошо.Много е силно изказването "бягай надалеч" съвета който ти е даден за Правителствена.Недай си боже да имаш проблеми където и да си и при най-големия факир,понякога нищо не може да се направи.Аз избрах да раждам в Правителствена болница,защото за нея имаше основно положителни отзиви.Както се вижда по лентичката раждането предстои,но бременността ми следи д-р Асенова,и съм и много благодарна за адекватната намеса и бърза реакция,защото имах проблем и тя не самата ми звъни по телефона да ме пита как съм.Знам че там и и други добри специалисти.Аз се чувствам много спокойна че ще ходя да раждам там.Имах възможност да се запозная и със акушерките и с условията в родилното и останах много доволна.

# 12
  • Мнения: 5 370
Аз имам приятел, който е хирург в правителствена б-ца. Когато разбра че съм бременна ми каза да не стъпвам в родилното на тяхната болница и ако ме видел там щял да ме извлече и насила ако трябва... Shocked
Не искаше да ми каже подробности, но на мен и това ми стигаше за да се откажа от идеята да раждам там.
Айде стига преувеличавания и раздухвания, моля.
Нека да изказват мнение само хора, които са БИЛИ във въпросната болница.
И аз по същата логика мога да напиша- а не съм стъпвала там-БЯГАЙТЕ ОТ МАЙЧИН ДОМ.
Щото бях свидетел как акушер гинеколог даваше наставления по телефона на дежурния в родилна зала на МД  " да я оставел още малко да с епомъчи, жената, може и да роди нормално".
За болница ЛОзенец-много съм доволна, следила съм се при тамошен лекар, той ми направи секциото по спешност-изтекли води над 15 часа без родова дейност. Отношение на лекари, акушерки, И САНИТАРКИ-фарси!!!

# 13
  • Мнения: 324
Аз раждах в Шейново и съм доволна. Направо отиваш при необходимост и те приемат ако трябва, без предварителна уговорка.

# 14
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Здравейте, аз също имам подобно питане, понеже не съм от София, дали ще искат да ме приемат няколко дни преди термина без уговорка, или ще трябва предварителна такава?
Благодаря Ви предварително!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт