Кога се избира педиатър-преди или след раждането?

  • 2 373
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 869
 newsm78 Досега никога не съм си поставяла този въпрос,но сега ме трвожи?Кажете настоящи мами????????

# 1
  • София
  • Мнения: 4 575
Аз си избрах след като родих. Когато ни изписаха от болницата се обадих на тази, която ми препоръчаха. Тя дойде на следващия ден - записа ни, показа ми какво и как да правя, прегледа бебчо и така...

# 2
  • Мнения: 495
и двата варианта са възможни
ние избрахме преди

# 3
  • Мнения: 869
А дали някой може да ми препоръча някой педиатър.Или градска или окръжна болница?мерси предварително... Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 869
забравих да кажа че съм от Варна Joy

# 5
  • Мнения: 731
Преди раждането би имала повече време да проучиш и да се огледаш, защото като се приберете с бебето у дома, педиатърът трябва да дойде до 48 часа. Добре е педиатърът да е в географска близост до вас и да е на разположение - да може да се отзовава при нужда, а не вие с бебчето да прекосявате половината град при всякакви метеорологични условия. Помисли и за това.

# 6
  • Мнения: 3 478
Предварително е по-добре, но не и задължително. Тук ни искаха да си изберем преди раждането, мисля че така  е по-лесно.

# 7
  • Мнения: 657
 След ражденето избрахме педиатър

# 8
  • Мнения: 811
предварително бях разпитала,записахме се след раждането

# 9
  • Мнения: 962
Нащо джипи е педиатър и записахме бебо при нея.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Преди раждането. Момичетата, които бяха от Варна ги питаха кой педиатър са си избрали - мен не, защото съм от Бургас.

# 11
  • Мнения: 2 047
  Знаех кой ще е педиатърът преди да родя, но му се обадих чак при свършен факт. Grinning

   Трябва да му се обадите веднага след изписването за да ви посети през първите дни у дома.

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 184
  Знаех кой ще е педиатърът преди да родя, но му се обадих чак при свършен факт. Grinning

   Трябва да му се обадите веднага след изписването за да ви посети през първите дни у дома.


И аз така  Peace

# 13
  • Мнения: 992
аз ходих при нея преди да родя и като родих и ни изписаха дойде на същата вечер да види беба

# 14
  • Мнения: 869
Тук няма ли мами от Варна?

Общи условия

Активация на акаунт