За врачките,гадателките и екстрасенсите???????

  • 8 586
  • 45
  •   1
Отговори
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Вярвате ли в такива неща и ходили ли сте някога при тях???

# 1
  • София
  • Мнения: 6 779
Да,ходила съм,но ми говори много общи неща.Е ,каза и някои конкретни,но те не се сбъднаха  Naughty Едното от тях беше,че първото ми дете ще е момче,пък аз имам госпожица  Wink
Не мисля пак да ходя.

# 2
  • Мнения: 601
не не вярвам NaughtyЧудя се как има хора,които им се връзват Crazy

# 3
  • Мнения: 1 860
 Аз не ходя, не защото не вярвам, а по-скоро защото ме е страх от бъдещето. Майка ми преди няколко години ходи при една и постепенно всичко което и каза се сбъдна. ThinkingТа тази гледачка тогава и каза и неща, които просто е невъзможно да знае който и да било.

# 4
  • София
  • Мнения: 100
Само при екстрасенс- помощта му беше неоценима
Предсказанията не ме интересуват
Никога не са ми врачували

# 5
  • Мнения: 695
Само при екстрасенс- помощта му беше неоценима
Peace

# 6
  • Мнения: 2 019
като малка съм ходила и им вярвах,но ве4е не

# 7
  • Мнения: 2 274
   Като малка  - 14 годишна, родителите ми ме заведоха при един екстрасенс, който при тяхното посещение пожелал да говори с мен! Отидох с голямо нежелание, защото за мен това бяха пълни щуротии! Той ми говори много и ми каза: " Сега не ми вярваш, но след време сама ще ме търсиш!". Всяка дума която каза се сбъдна и след години наистина го потърсих сама!
   Най-странното беше, че не взимаше пари, а кой каквото му остави! Казваше, че  дарбата му е от Бог и ако започне да взима пари, това значи да се предаде на дявола и няма да може вече да лекува и " вижда "! Иначе беше строител човека и с ремонти се прехранваше! От познати разбрах, че откак се разболял /като лекува, част от болеста на човека се прехвърля върху лечителя/ започнал да се прехранва с дарбата си и сега всички казват, че е измамник, защото вече нито може да лекува, нито да познава в предсказанията си!

Последна редакция: нд, 27 авг 2006, 08:34 от benighted

# 8
  • Мнения: 4 371
И вярвам, и не вярвам. Отидох скоро и мисля, че направих грешка.
Не мисля да повтарям.
А ти къде си тръгнала по врачки, бе Crazy

# 9
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Не не вярвам и не бих отишла  Naughty

# 10
  • Мнения: 1 849
Когато търся свръхестественното, търся го при Бога. Когато се моля, често ми дава свръхестесвена мъдрост за нещата, дори знам факти които няма от къде да науча,  дори знам как да постъпя, така че нямам нужда от такива особи. Laughing
Между другото в Библията се казва,че са от дявола.
За какво са ми като всичко от което имам нужда го намирам при Бога.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 383
Ту вярвам, ту не. Мисля, че някои наистина имат дарба, но повечето са пълни шарлатани и използват нещастието на хората, за да печелят пари. А човек обикновено не ходи на врачка, когато е ок, нали? Наскоро мислех да ходя при една, при която ходи моя приятелка и й беше познала куп неща. Страх ме е да не ми каже нещо лошо или че ще се случи нещо, което не искам. Вместо при врачката отидох на църква. За 3 седмици съм ходила 5 - 6 пъти. В "Ал. Невски" си се наплаках хубаво. Сега ми е по-спокойно и не мисля да ходя при въпросната врачка, за да й кихна 30 лв.

# 12
  • Мнения: 990
нито им вярвам ,нито ходя Naughty

# 13
  • Мнения: 1 202
Въобще не се интересувам от врачки, екстрасенси или гадатели ! Embarassed

# 14
  • София
  • Мнения: 6 743
Не съм ходила.Дори и да има такава която ще ми каже всичко не бих отишла, защото не желая да знам бъдещето си  Peace

Общи условия

Активация на акаунт