Д-р Пъневска-МД София

  • 1 584
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 592
Момичета,ходих на преглед при Д-р Пъневска и ми се стори симпатична и любезна.Заговорихме се и разбрах,че ако искам мога да родя при нея.За мизерията в МД ,знам т.к.преди 2год и половина родих там.Въпроса ми е ако някоя мама има впечатления или е раждала при нея да сподели.А и другото нещо което ме учуди е,че тя ми каза ако реша при нея 1 месец преди термина ще решим как да раждам.Аз съм раждала секцио и пак искам,а тя каза ,че мога да опитам и нормално.Какво ще кажете?
Благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: X
мисля,че не е много добоър вариант д-р пъневска.как попадна при нея?тя нали само в майчин дом пприема частно? иначе тя е специалист по стерилитет и работи на 11 етаж ,а в не в родилна клиника и прави основно лапороскопски операции.

# 2
  • Мнения: 592
Имах малък проблем и наблюдаващата ме лекарка ме заведе при нея,евентуално ако има нещо да ме приеме в АГ-то.Та оттам стана срещата,иначе аз по принцип съм се насочила към Шейново при Велев,но и тя ми се стори приятна(а пък съм и раждала в МД)и затова реших да попитам.Много ти благодаря за отговора.Поздрави

# 3
  • Мнения: 592
То сигурно и затова няма мнения от мамите.Щом тя се занимава предимно със стерилитет,затова може би няма коментари.Но аз не знаеш и затова съм ти много благодарна tusana.Явно пак ще си се върна на вариант 1-Шейново

# 4
  • Мнения: X
добре де ти как попадна при нея? аз лично мисля,че е много по добре ако се запишеш в женска консултация на майчин дом,само не ходи при д-р стоянов.

Общи условия

Активация на акаунт