Най-добрия и внимателен гинеколог - В.Търново!

  • 1 379
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
За всички момичета от В.Търново и околностите, мога да препоръчам да посетят Д-р Мавроди Калейнски. Независимо дали става въпрос за бременност, контролен преглед или лечение. Освен добър диагностик и специалист, той е и чудесен човек. Отнася се много внимателно с пациентите си, знае ги по име /даже и децата им, ако са раждали преди при него/, обяснява човешки, когато му задаваш въпроси. С чиста съвест мога да кажа, че той съчетава двете най-важни неща за 1 лекар - чудесен специалист и добър човек, на когото можеш да се довериш.

Преглежда в Поликлиниката във В.Търново - 406 кабинет, работи и със Здравната каса. Има и частен кабинет на бул. България, тел. 3 07 45.

Успех, момичета! Убедена съм, че няма да съжалявате, ако го посетите! Simple Smile

# 1
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 435
Аз също подкрепям с 2 ръце. Преместих се да живея в Пловдив, но когато ми се наложи преглед и знам, че ще се прибирам на Търново, отлагам прегледа, за да мога да отида при него. Наистина е много внимателен и обеснява всичко добре.

# 2
  • Мнения: 203
Според мен най-добрият специалист в града ни е д-р Младен Ангелов - изключителен!!! Преглежда само в частния си кабинет /но има договор със здравната каса/ на Габровски до офиса на М-тел. За съжаление не може да се разчита на него за раждане, но път в Горна Оряховица има още един чудесен АГ д-р Боган Косев - не е много приказлив, но само като го видите ще се успокоите и ще знаете че всичке ще е ОК.

# 3
Аз също ти предлагам Ангелов. При него се консултирах по време на бременост. За радост нямах никакви проблеми, така че не гарантирам ако имаш някакъв сериозен проблем, че ще ти помогне. Чувала съм много добри отзиви за Хаджирадев.

Общи условия

Активация на акаунт