Сърчицата мънички туптят, а АПРИЛските коремчета растат !

  • 16 623
  • 283
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 925
               
preggo newsm32  preggo
gabi-03  (01.04.07)
alabina (01.04.07) - първо, 27г., Пловдив

benitta  (02.04.07) - първо, 26г., Пловдив
Filka  (03.04.07) - първо, 27г., Пловдив
Aya  (04.04.07) - близнаци, първи, 28г., София   twin_neutral
пенелопа (04.04.07)
ДейзиГ - Десислава   (05.04.07) - второ, първото Габриела 9.12.2004г. , 32г., София
neci    (06.04.07)
Style, Тони (07.04.07) - второ, първото Румена 15.02.05г., 32г., София
ara75 (10.04.07) - второ, първото Ида 26.07.2005, 31г., София
hristina k - Христина (11.04.07) - първо, 26г., Варна
hisa   (11.04.07)
polly_g_bg (11.04.07)
Поспаланка (12.04.07) - първо, 29г., Варна
catty_m (14.04.07) - първо, 29г., София
Snow-Anna (?15.04.07?) - второ, първото момченце на 4 и половина, 28г., Варна
ivalex - Ваня (15.04.07) - първо, 26г., София /Чехия
peti_k   (15.04.07) - второ, първото Йосеф 18.12.2004г.,24г.,Чехия
Невка, (TBD)
tinitita (TBD) - първо, 28г., Стара Загора

Илит (16.04.07) - порво, 27г., София

stassy (17.04.04)
Stra4iatela - Лили (17.04.07) - първо, 21 г. , София
AnGiAr (18.04.07) - първо, 25г., Италия - Венеция
FRutELiA - Галя (19.04.07) - първо, 26г.,
Нисти (19.04.07) - второ, 30г.,

jjj (20.04.07) - второ, 29г.,
liddi77 (20.04.07) - първо, 29г., София
tevolere (20.04.07) - първо, 32г.,

dari stz (22.04.07) - второ, първото - момиченченце, 34г., Стара Загора
zazu1 (23.04.07) - първо, 26г., София
МАРТА (23.04.07) - второ, първото момченце 6г., 32г., София

Melodiya (24.04.07) - първо, 31г., София/Бургас
denisimo (25.04.07) - първо
des_sv (21-25.04.07) - второ, 26г.

bali_  (TBD) - второ, 37г.,
Vanesast (30.04.07) - първо, 30г., София
macarella ( TBD  ) - първо, 31г.,
Альона - Альона ( TBD ) - първо, 30г.,
stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl  stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl  stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl
ОБЩО СМЕ 39  preggo
 


Полезни линкове :
Кога ми е термина:  

Изчисляване Термин 1
Изчисляване Термин 2


За лентичките:
Как да сложим лентичка: тук
Видове лентички:тук, тук, тук, тук, или тук.

Информация за стволовите клетки:
Сайт 1, Сайт 2, Сайт 3

Развитие на бременността по седмици

Определяне пола на бебчо

Полезна онформация :
II САГБАЛ Шейново *****
София, ул. Шейново 19
за прегледи и консултации: 02/ 965 94 61, 965 94 55
за курсове и беседи: 02/ 965 94 37
за раждане: 02/ 965 94 11, 965 94 50



албумче  smile3509
потребителското име е: mamiapril  photo
паролата е: aprilki
  photo

Чакащи заглавия за новите темички :
"Малки ембриончета, растете, до АПРИЛ на бебчета се превърнете!"
"Тупкат вече хей така   и АПРИЛски сърчица!"






Пускам нова темичка, че старата стана на 15 страници...
Заглавието е лека променено от това на Ивалекс  Hug , да дам и аз мъничко принос
  Mr. Green Както и заимстване от началната страничка на предишната тема на АЯ   Hug
Така аз лично приемам предложението да си направим албумче, като може да започнем с първите ехографи. Другото нещо се сещам е ако искате да си напишем годините и дали е първо, второ, трето и т.н. по ред детенце. А също се сетих и за града, в който живеем.   Peace

Последна редакция: сб, 09 сеп 2006, 18:54 от Stra4iatela

# 1
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Здравейте,
 Честита ни нова темичка, дано само добри новини да виждаме в нея.
 Гледах сега на октомврийките темичката и видях че си имат албумче, май няма да е лошо и ние да си направиме. Там е все пак Хера и тя  ги организира тези неща, ама ще трябва и ние да се справиме някак.
Има ли още възможност да се появят нови априлки?  newsm78  Или вече е късничко?
Дано се появят още мами. Колкото повече, толкова повече. Октомврийките са някъде към 90 май.
 Страчи, мерси че си използвала моята идейка.
 Hug Hug Hug

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Страхотна нова темичка Simple Smile  newsm44
За допълнителната информация предлагам да пращаме лични на Страчи за да не пълним излишно темичката, а и за да и по-лесно. За албумче на първите ехо снимки ... не е лоша идеята, но наистина трябва малко да се организираме Simple Smile

За нощните посещения до WC-то ... аз съм така от самото начало по 5-6 пъти на вечер. И в началото когато стомашното неразположение беше в разгара си, беше истински кошмар със вцяко ставане - после smile3511

# 3
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
ето и от мен още малко странички за определяне на пола на бебо:)
babycalculator.hit.bg - този се отваря само през експолрър
http://mamka.ru/pregnancy/who.html
http://www.ill.ru/cgi-bin/form.malefemale.pl
http://baby.nova.lv/?step=3&action=50
http://www.webwomb.com/chinesechart.htm
http://yamama.ru/pregnancy_birth/pregnancy/birth_chart.htm
http://parenting.ivillage.com/ttc/ttcsigns/0,,j736,00.html?arriv … arrival_freqCap=2
http://www.indiaparenting.com/pregnancy/boyorgirl/boyorgirl.cgi
http://odetta.ru/pol.php
надявам се да съм била от полза:)
Между другото, на мен всички до един ми показват момче newsm10 smile3525

Последна редакция: ср, 30 авг 2006, 10:28 от hristina_k

# 4
  • Мнения: 333
Момичета, разгледайте и нашта тема - Януарки. Можете да вземете някоя идея и ако ви интересува да ви кажа кое как става. Не е трудно, но иска малко занимавка. А мами ще се включват постоянно. Към нас все още се присъединяват и групата ни става по-голяма, така че не се притеснявайте!

Леко бременеене! pregnant

# 5
  • София
  • Мнения: 9 107
На мен пък повечето са ми за момиче Simple Smile
Само да е добре и всичко да си му е наред, пък какъвто пол ще да е Simple Smile

# 6
  • Мнения: 85
Здравейте,

И ние очакваме първото си бебе през АПРИЛ-25.04.2007.

За пръв път съм бременна (както може би и много от вас) и ще се радвам да има кой да ни напътства, да споделяме и дано през април да напълним форума със снимки на бебенца.

# 7
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Денисимо добре дошла при нас. Ще помагаме с каквото можем.

Аз пратих на СТрачи моите данни.

# 8
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Направих албумче в snimks.bg
потребителското име е: mamiapril
паролата е: aprilki

това е първия албум - Първите снимки от корема на мама
http://snimka.bg/album.php?album_id=58087

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 37
     Честита нова темичка и от мен!  bouquet
Аз малко се позагубих от форума, защото миналата седмица прокървих и лежах до вчера в майка ми, а там няма Internet, но днес всичко изчетох. Вече съм ОК - с помощта на Pregnil, Utrogestan i Papaverin, но по-добрата новина е, че видях сърдечна дейност Hug Много съм щастлива!  Grinning
 Честито на всички останали, чули сърчецата на бебетата си и на новите бременни!!!   bouquet
 Покрай инжекциите, които ми биеше една съседка, се "раздуха" новината за бременността ми и от 2-3 жени чух, че ми прокървява, защото около тази дата е трябвало да ми дойде. После намерих и в "Зачатие" една статия, в която пише, че е нормално първите три месеци жената да прокървява около датата, когато е трябвало да и идва. Та ... засега се успокоявам, че ми е такъв проблемът.

# 10
  • Мнения: 60
Здравейте и от мен!
Честита нова тема!

Аз все още чакам да чуя сърчице! Дугата седмица ще ходя пак на ехо, и дано всичко да е наред Praynig

Според една от табличките ми излиза момиче Simple Smile
Много бих се радвала, ако второто е момиче, но баткото ще бъде много нещастен! Той си е поръчал братче  Grinning

# 11
  • Мнения: 78
Здравейте!

Кога ще спре това гадене и повръщанеее  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Sick Sick Sick #Crazy #Crazy

# 12
  • София
  • Мнения: 9 107
Ох и аз с това кървене така се ошашках- то беше 2 капки, но ми стигна да ходя 3 дни ни жива, ни умряла от притеснение. Премина в някакво леко розовеещо течение, което допълнително ме ошашка и май е на път да намалее и то. Поне не е розовеещо вече. За 2-3 дни толкова емоции, че чак не можах като хората да се зарадвам на ембриончето и сърчицето. Все се притеснявам, че като отида да пишкам и ще изпадне. А дори няма отлепване на сакчето. Абе голяма съм куковица  rotfImao
Няма да вземам болничен толкова рано- не искам да се знае все още на работа. Да вземе недай си Боже нещо да се прецака- та после има да ме обсъждат 2 месеца..... най-малко  smile3505 А и не ми е толкова тежка работата.
Надявам се да изчезнат всички тези притеснителни симптоми през следващите дни, че да отдъхна малко.

# 13
  • Мнения: 78
Пиша сега с един лимон в устата  Tired Не знам за теб, zazu1, обаче аз вече се чудя с какъв акъл дойдох днес на работа, че и обещах на шефа да стоя до 7ми септември  Sad #Silly

Чакам вече с нетърпение да си тръгвам. Нищо не мога да свърша като хората. И само се притеснявам дали ще правя изпълнения в колата на път за вкъщи. Че пътят е цял час  Joy

Искам вкъщи при моя татунчо да ме гушне и да се оплача, наплача, наповръщам хубаво и да си заспя  hug hug

# 14
  • Мнения: 1 925
tinitita , уфф не знам какво да ти кажа...Всчко е относително, повечето казват, че спира след 3-4 месец, а някои ги кара до 9-ти, дано бързо да мине при теб  Praynig
Аз сутринта съм "гушкала" тоалетната 20 мин., но само ме напъваше  Sick Толкова зле не е било до сега, дано не почна да пъвръщам, че не знам какво ще правя с работата... ooooh!
Момичетаааааа, чакам да ми дадете данни да ги попълвам в началото на темата ни.  Hug
stassy , и аз това чакам другата седмица и мъжо вече се е побъркал покрай мен  #Crazy
zazu1, док не ти ли каза в коя седмица си, че като ти гледам термина е след моя, т.е. по логика и на мен вече трябва да ми се чуе сърчице  newsm78 
 

Общи условия

Активация на акаунт