препоръчайте ми мебели за баня

  • 1 879
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 640
Не знам какви са тенденциите и какво бихте ми препоръчали да сложа над и под мивката в банята, има ли нещо специялно, на което да обърна внимание?
Дайте идеи и някакви примерни магазини, в които да отида. А цени?

# 1
  • Мнения: 2 274
   В Бриколаж има мебели за баня, а също и в Деницата! За предпочитане са мебелите от ПВЦ! Аз лично не бих си сложила МДФ в банята независимо какво покритие имат и че не се мокрят директно! Ние си взехме шкаф от ПВЦ /230лв/от Деницата и сме много доволни! Производител е БГ фирма! Имаха и висок шкаф /450лв/, където в горната част да си държиш чистите кърпи, а долната беше кош за пране! Доколкото помня шкафовете за под мивката вървят само с мивка!
  И на двете места има голямо разнообразие! Само трябва да си избереш! Успех   bouquet!

# 2
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Днес бяхме в Mr Bricolage и в Practiker. И на двете места имаше голямо разнообразие от модели и размери. Мивката се вгражда в шкаф, а над нея има огледало + някакви шкафчета и рафтчета + лампа. Цените бяха разделени по елементи - общо взето комбинацията от мивка + 2 шкафчета и огледало излизаше 600-700 лв. За материал не знам, но и на нас ни предстои такава покупка, така че ще следя темата с интерес  Peace

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 926
Разгледай в Декор Керамик, в Сико, Signo. Аз харесах шкафовете на "Дейзи 13"(на Витошка към Южния парк има магазин).
Нещо в Бриколаж и Практикер не ми хванаха окото.

# 4
  • Мнения: 505
Нашата е от тук - http://www.visota.com/

# 5
На бул.Васил Левски 148 по поръчка и проект  мебели от ПВЦ. Около 400лв за шкаф 100/60см.

# 6
  • Мнения: 7 640
ейй, максима, такова точно си харесах, ама с друга мивка 50

Общи условия

Активация на акаунт