Отговори
# 1
  • Мнения: 1 107
Пазят го в тайна, доколкото съм чувала...
Обявиха сайт обаче в Новините - www.survivor.btv.bg

# 2
  • Мнения: 1 448
Вече са на острова, но не са започнали да го дават по телевизията  Rolling Eyes Не знам кое начало точно имаш предвид.....  Hug Имаше даже и тема с подробности, ако я открия ще пусна линка

# 3
  • Мнения: 1 858
Мреси!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 479
Някои вече са се върнали от острова  Wink  Вчера видях инструкторката от фитнеса, в който ходех преди, тя е участвала, но са им забранили да разказват каквото и да било. Аз я подпитах това-онова, ама- нъц  Crossing Arms Но пропуснах да попитам кога ще започнат да го пускат по ТВ, предполагам, че ще е скоро. Явно сега обработват заснетото; шоуто не е на принципа на ББ и Стар Академи и не е било нужно да се излъчва в реално време. Чакам с нетърпение  Peace

Последна редакция: нд, 27 авг 2006, 22:34 от kiselina

# 5
  • Мнения: 5 577
Мъжо и той ме пита, явно е фен.

# 6
  • София
  • Мнения: 15 449
Явно ще започне в един и същи ден и час с ББ. Не може да са се върнали, защото е поне 39 или 42 дни, а заминаха на 28-ми юли. Сигурно е изгонена от племето.

# 7
  • Мнения: 5 370
Явно ще започне в един и същи ден и час с ББ.
Тайна , а ББ кога точно почва?
Сори за офф-а.

# 8
  • София
  • Мнения: 15 449
Явно ще започне в един и същи ден и час с ББ.
Тайна , а ББ кога точно почва?
Сори за офф-а.
Май към 19 -ти септември ,но още не е уточнено.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 289
Четох някъде,че имало скандал между наще,че имало проливни дъждове и заради тях,немогат да си търсят храна.Абе с една дума-умрели са от глад. Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 001
dokolkoto mi e izvestno na 26 ceptemvri

# 11
  • Мнения: 173
Доколкото знам на 11 или 12 септември

# 12
  • Мнения: 4 473
ББ 3 не стартира ли на 17-ти септември? newsm78

# 13
  • Мнения: 338
и аз чух че ще е на 19-септември  newsm78
Абе септември ще е Rolling Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 193
По проверена информация - Сървайвър е от 11 септември, а Биг Брадър 3  - от 18 септември

Общи условия

Активация на акаунт